zdjecie 8073

W turnieju papieskim najlepszy był Wyszków [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 01 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce zorganizowała I Turniej Papieski w piłce ręcznej dziewcząt. Była to okazja do sportowego uczczenia patrona szkoły - św. Jana Pawła II, jutro będziemy obchodzić 12. rocznicę jego śmierci. Zwyciężyły dziewczęta z Wyszkowa.

Papież Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia 2005 roku. Dzień przed 12. rocznicą jego śmierci nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 10 zorganizowali turniej piłki ręcznej dla szóstoklasistek. Przystąpiły do niego drużyny z Ostrołęki, Regimina, Kadzidła, Tłuszcza i Wyszkowa.

Pierwsze miejsce zajęły szczypiornistki z Wyszkowa, które pokonały wszystkie swoje rywalki. Na drugim miejscu ostrołęczanki - ich wyniki: 13:2 z Regiminem, 6:2 z Kadzidłem, 10:1 z Tłuszczem i 3:9 z Wyszkowem. Najniższy stopień podium należał do piłkarek z Tłuszcza. Poza podium tym razem Kadzidło i Regimin. Nie wynik był jednak dziś najważniejszy, a uczczenie pamięci patrona SP 10, a jednocześnie patrona miasta Ostrołęki.

Uroczystej dekoracji zespołów dokonali prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski oraz poseł na Sejm RP Arkadiusz Czartoryski. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z dekoracji najlepszych zespołów turnieju.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.