Ważne mecze przed Energą Omis i Volleyem

Siatkówka 22 stycznia 2016 Komentarzy

W najbliższy weekend swoje spotkania rozegrają obydwa seniorskie kluby siatkarskie z naszego miasta. Dużo trudniejsze zadanie ma Energa Omis, który we własnej hali podejmie lidera I ligi. Szansa na kolejny awans w tabeli stoi również przed SPS Volley, który zmierzy się z sąsiadem w ligowej tabeli.Sobotni wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia stał będzie pod znakiem siatkówki pierwszoligowej. Do Ostrołęki przyjedzie bowiem GKS Katowice, czyli aktualny lider rozgrywek zaplecza Plus Ligi. GKS to rewelacyjny beniaminek, choć od początku uważany był on jako jeden z kandydatów do mistrzostwa. Wszystko przez siatkarzy, którzy reprezentują ten zespół - są to m.in. byli gracze ostrołęckiego zespołu Jan Król i Maciej Naliwajko, znani z Plus Ligi Tomasz Kalembka i Michał Błoński, a także dwaj doświadczeni rozgrywający Maciej Fijałek i Łukasz Jurkojć. Jak widać, przed graczami Energi Omis bardzo trudne zadanie, a jest ono trudniejsze tym bardziej, że biało-czerwoni przegrali już cztery mecze z rzędu.

Czy Energa Omis przerwie złą passę i pokona lidera z Katowic? O tym przekonamy się już jutro, z całego serca życzymy tego naszym siatkarzom. Zapraszamy do hali im. Gołasia w sobotę 23 stycznia o godzinie 18.00. Ceny biletów na mecz: 5 zł (ulgowy), 12 zł (normalny).

Dzień później przed własną publicznością zaprezentuje się III-ligowy SPS Volley. Podopieczni Karola Zubrzyckiego również nie mogą pochwalić się dobrym bilansem, na dziesięć meczów wygrali jedynie trzy. Niedzielne starcie z APIS Global Village Mokobody będzie jednak świetną okazją do nawiązania kontaktu ze środkiem tabeli. Szanse na to są, ponieważ tydzień temu morale drużyny wzrosło po zwycięstwie 3:0 nad Zawkrzem Mława. Oby tym razem było podobnie.

Mecz SPS Volley Ostrołęka - APIS Global Village Mokobody zostanie rozegrany w niedzielę 24 stycznia o godzinie 19.00 w hali im. Gołasia. Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.