Weekend z futbolem. Remis Troszyna z liderem, wygrane Narwi, dramaturgia w meczu Orza [WYNIKI, TABELE]

Piłka nożna 19 maja 2024 0 Komentarzy

Było co oglądać! Remis Troszyna w meczu z liderem, wygrana obu ekip Narwi Ostrołęka i pełne dramaturgii starcie Orza Goworowo, zakończone wyrównującym golem w końcówce. Piłkarski weekend przeszedł do historii. Zobaczcie wyniki i tabele.

IV liga. Troszyn zagrał dla Ząbkovii, ale...

KS CK Troszyn na własnym stadionie podejmował lidera - Wisłę II Płock. Gole Andresa i Daniela Charkiewicza sprawiły, że skończyło się remisem 2:2. Mogło więc dojść do zmiany lidera, ale Ząbkovia Ząbki potknęła się w meczu z Błonianką (1:1) i w IV lidze mamy status quo.

V liga. Narew pewnie!

Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem dali trochę radości kibicom przy Witosa w Ostrołęce, pokonując MKS Ciechanów 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie, a strzelcami byli Przemysław Olesiński i Bartłomiej Ziemak (z karnego).

Liga okręgowa. Kurpik z punktami bez gry

Łatwe trzy oczka zainkasował Kurpik Kadzidło. Łatwe, bo nie trzeba było nawet mierzyć się z rywalami, którzy nie przyjechali na mecz. W zamian odbyła się gra wewnętrzna. Kiedy tylko formalnościom stanie się zadość, to kadzidlanie zakręcą się po tej wygranej w okolicach 10. miejsca w tabeli.

Porażkę w Żurominie zanotowała drużyna Ołdaków - 0:1. Z kolei Rzekunianka zwyciężyła 2:0 z Sochocinem (gole: Sokołowski, Rogoziński).

A Klasa. Narew II wygrywa bez problemu

Pewne zwycięstwo odniosła grająca pod wodzą trenera Marcina Romana druga drużyna Narwi. 3:0 z GKS Łyse (gole: Bąk, Olszewski, Krawczyk) i już tylko punkt straty do Różana.

Aldo Bartnik Myszyniec przegrał u siebie z liderem ze Słoszewa 0:3, z kolei Świt Baranowo wyrwał punkt Koronie Karolinowo (2:2).

B klasa. Orz zatrzymał lidera

Orz Goworowo zagrał u siebie z Iskrą Krasne i powstrzymał lidera, urywając mu cenny punkt po remisie 1:1. Remis uratował Jakub Grabowski, strzelając gola wyrównującego w 88. minucie.