zdjecie 8073

Wielki boks w Łomży: Walka wieczoru o ME! Wystąpi też "Ostrołęcki Taran" Przemysław Zyśk

Sporty walki 27 sierpnia 2018 6 Komentarzy

Ósmy zawodowy pojedynek ostrołęczanin Przemysław Zyśk stoczy w Łomży, zaledwie 30 kilometrów od rodzinnej miejscowości. 22 września galę boksu zawodowego w Łomży organizuje KnockOut Promotions na czele z Andrzejem Wasilewskim. W walce wieczoru Kamil Szeremeta bronił będzie tytułu mistrza Europy.

Ósmy zawodowy pojedynek ostrołęczanin Przemysław Zyśk stoczy w Łomży, zaledwie 30 kilometrów od rodzinnej miejscowości. 22 września galę boksu zawodowego w Łomży organizuje KnockOut Promotions na czele z Andrzejem Wasilewskim. W walce wieczoru Kamil Szeremeta bronił będzie tytułu mistrza Europy.

W obowiązkowej obronie Szeremeta zmierzy się z Hiszpanem Rubenem Diazem. Niepokonany białostocczanin (17 zwycięstw) znajduje się na 19. miejscu na świecie w kategorii średniej w rankingu Boxrec, a tytuł mistrzowski zdobył w lutym we Włoszech, pokonując przez TKO faworyzowanego Alessandro Goddiego. Jego najbliższy rywal Ruben Diaz (25 zwycięstw, 1 porażka, 2 remisy) w listopadzie ubiegłego roku pokonał innego Polaka - Rafała Jackiewicza. Zapowiada się ekscytujący pojedynek.

Ale nas, ostrołęczan, interesować szczególnie będzie inna walka. Potwierdzono już, że podczas gali boksu w Łomży wystąpi Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki taran" ma na koncie 7 zawodowych walk, wszystkie wygrane. 26-letni wychowanek Victorii Ostrołęka jeszcze nigdy nie boksował tak blisko domu na zawodowych ringach. Można więc spodziewać się, że hala w Łomży będzie wypełniona także przez ostrołęckich kibiców.

W pozostałych walkach wystąpią Paweł Stępień oraz Michał Syrowatka.

Gala KnockOut Boxing Night 3 odbędzie się 22 września od godz. 19.30 w hali przy ul. ul. Księżnej Anny 18 w Łomży. Bilety dostępne na stronie ebilet.pl. Galę pokaże także Telewizja Polska.

- Będzie to na pewno wielkie wydarzenie sportowe, jakie dotychczas nie miało miejsca w naszym mieście – nie ma wątpliwości prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Dodaje, że bokserska gala to bardzo ciekawa propozycja dla mieszkańców, którzy dotychczas tę dyscyplinę sportu na najwyższym poziomie mogli oglądać jedynie w telewizji. Organizatorem gali jest Grupa KnockOut Promotions. - Mam nadzieję, że jest to początek naszej współpracy, która będzie kontynuowana w latach następnych – skierował słowa do prezesa Andrzeja Wasilewskiego.

źródło: lomza.pl/własne (fot. lomza.pl)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:28, 27 sierpnia 2018

Wkurzony

Z TEGO CO WIEM TO Z OSTROLEKI DO LOMZYCY JEST 37 KM. A NIE 30!!!!!!  


...
05:07, 28 sierpnia 2018

Ekolog

Jak najmniej krwi w Ostrołęce.  


...
07:45, 28 sierpnia 2018

Gość

Super pomysl i swietne dzialania prezydenta Lomzy. Na jesieni trzeba wymienic Kotowskiego bo nie bedzie nigdy u nas sportu przez duze S


...
22:08, 28 sierpnia 2018

Maru

Ostro ostro ostro lecki taraaaan !!!!!  


...
08:08, 29 sierpnia 2018

Do Gość

'Będzie to na pewno wielkie wydarzenie sportowe, jakie dotychczas nie miało miejsca w naszym mieście – nie ma wątpliwości prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski."

Jeżeli to jest wielkie wydarzenie jakie dotychczas nie miało miejsca w Łomży to niech brawo brawo.
Wg ciebie to "świetne działania prezydenta Łomży"... Również brawo brawo, dla ciebie za ambicję. Wolę oglądać dzieciaków kopiących piłkę na podwórku albo dziadków grających w chińczyka w parku.


...
13:14, 29 sierpnia 2018

Do Do gość

to oglądaj, takie dziadostwo albo dzieci, nikt Ci nie broni, ale niektórzy chcą czegoś więcej, np. takiej właśnie gali boksu  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.