Co tydzień to samo pier....nie. Narew ma farta, Narew ma sędziów, Narew to, Narew sramto. Przyłóż się do treningu, zagraj tak żeby nie było wątpliwości a nie płaczesz później.
Redaktora chyba nie ma na meczu i dostaje prawdopodobnie sms-y. Narew prowadzi karny z kapelusza i to wszystko z ich strony słaby zesoł nasi mieli wiecej sytuacji i brak szczescia bo bramkarz gości uratował ich od straty kilku bramek
Komentarze
Gość
Z korono sie nie liczy bo na Kurpiach nie ma korony..
Do Gość
Druga porażka i nie ostatnia :)
Gość
pierwsza i nie ostatnia porazka
Emigrant
Dobry pomysł z tym wynikiem live.
Mietek
Za co Kaliszewski czerwona?
Gość
No i dupa, pierwsza porażka
Gość
narew za tydzien wygra z rózanem :)
no
Kiepski Weekend, dla piłkarzy ;-( Korona przegrała, teraz Narew. Kiepsko. Dobrze że siatkarze wygrali.
Gość
I Narew popłynęła buhhhhaaaaaa
Gość
panie laskowski daj pan na luz
Gość
tydzien temu grali beznadziejnie i wygrali a dzis opuscilo szczescie bo umiejetnosci wielu zawodników nie ma nie mowiac o charakterze
Gość
I kiblowanie Narwi w B klasie heh
Gość
kazdy rywal po kolei płacze i biadoli, chyba ze to znowu pisze pan X z korony
Gość
Kosek w-f-u uczy w Lelisie
Gość
na szczęście na kurpiach nie ma korony, a wyniki to mało ważne
Gość
Dobry wynik,aby tak dalej!
Gość
kolega ma racje. skad jest ten kosek kto to jest
kolega
grają ci co nie trenują koledzy trenera a póżniej biora się z tego powodu słabe wyniki i brak ludzi bo rezygnują
Gość
śmierdziało bramką dla pniewa
Xxx
Brawo Pniewo !!!!!
Gość
co z tego ze pniewo tam gra i nie narzeka? jak np. twoj kolega jadlby z miski dla psa i nie narzekal to znaczy ze wszyscy muszą?
Gość
Co tydzień to samo pier....nie. Narew ma farta, Narew ma sędziów, Narew to, Narew sramto. Przyłóż się do treningu, zagraj tak żeby nie było wątpliwości a nie płaczesz później.
Gość
pniewo gra od kilku sezonów na tym boisku a miastowym wszystko przeszkadza
Gość
Na takim kartoflisku to i Borussia Dortmund by miała problem. Kto dopuścił to boisko do gry
KS
Redaktora chyba nie ma na meczu i dostaje prawdopodobnie sms-y. Narew prowadzi karny z kapelusza i to wszystko z ich strony słaby zesoł nasi mieli wiecej sytuacji i brak szczescia bo bramkarz gości uratował ich od straty kilku bramek
kamillo
A potem Korona II z Iskrą gra. U siebie ;-)
no
Iskra - Narew. Gdzieś tak 21. U nich. Trzeba wierzyć że Narew wygra. Tylko nie przegrać. Nawet nie myśleć. ;-)
Gość
z przebiegu relacji wynika ze kaliszewski wybronił kilka sytuacji
Gość
panowie jeszcze druga runda rewanzowa i wiele sie moze zdarzyc
Mirosław Uszkodzony
To prawda, Iskra jest faworytem w tym momencie. Ale pokonamy ich
no
Iskra Zaręby Kościelne, też dobrze gra. Ale musimy z nimi wygrać.
no
He super brawo
Gość
Oj chyba Narew nie będzie miała tam łatwo. A trzeba wygrać bo Korona straciła punkty
Gość
trzeba awansowac a nie narzekac i marudzic ze murawa przeszkadza
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.