Wysoka pula nagród w Półmaratonie Kurpiowskim

Lekkoatletyka 11 marca 2016 Komentarzy

Już 22 maja ulicami Ostrołęki przebiegnie Półmaraton Kurpiowski. 22. edycja biegu będzie wyjątkowa pod względem nagród - organizatorzy zwiększyli ich pulę do 20 tysięcy złotych! Dla myślących o starcie przygotowano także wyjątkowe promocje na pakiety startowe.Trasa ostrołęckiego półmaratonu posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Organizatorem biegu, któremu patronuje prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski, jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Do startu pozostało jeszcze sporo czasu, to warto już pomyśleć o zarejestrowaniu się i opłaceniu startu w promocyjnej kwocie: 35zł - do 10 maja (dla uczestników Półmaratonu z 2015 roku), 50zł - do 10 maja dla pozostałych osób, 56zł - po 10 maja (dla uczestników Półmaratonu z 2015 roku), 80zł - po 10 maja dla pozostałych osób.

Jedną z nagród-niespodzianek, które zostaną rozlosowane wśród uczestników biegu są dwa telewizory 42-calowe. Warto już dziś zapisać się do półmaratonu - można to zrobić na stronie internetowej biegu pod adresem www.polmaratonkurpiowski.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.