zdjecie 8073

Wystartował XII Memoriał Arkadiusza Gołasia [ZDJĘCIA]

Siatkówka 26 maja 2017 7 Komentarzy

Memoriał Arkadiusza Gołasia to jeden z największych młodzieżowych turniejów w Polsce. Od dziś atmosfera siatkarskiego święta znów wyczuwalna jest w Ostrołęce. Za nami pierwszy dzień rywalizacji w turnieju, którego gospodarzem jest klub UKS Olimp Ostrołęka. Zobacz wszystkie zespoły XII Memoriału Arkadiusza Gołasia.

Do rywalizacji przystąpiły 24 zespoły, podzielone na cztery grupy. Wśród grających ekip są nie tylko drużyny z całej Polski, ale także uczniowie szkoły sportowej z białoruskiego Grodna. Choć w pierwszych meczach ekipy UKS Olimp poniosły porażki, to mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach wyniki będą już lepsze.

W turnieju uczestniczą: Metro Warszawa (2 zespoły), Juvenia Rawa Mazowiecka, Plas Kielce, Szkoła Sportowa w Grodnie, MOS Wola Warszawa (2 zespoły), KPS Siedlce, Gwardia Wrocław (2 zespoły), Plas Warszawa, Sparta Kraków (2 zespoły), Serbinów Biała Podlaska, BAS Białystok, Olimp Ostrołęka (2 zespoły), AKS V LO Resovia Rzeszów, Absolwent Olsztyn, UKS Strzelce Opolskie, Green Volley Ełk, Huragan Wołomin, Kadra Województwa Podlaskiego i MKS MDK Warszawa.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW MEMORIAŁU

W przerwie między meczami odbyło się oficjalne otwarcie turnieju z udziałem rodziny śp. Arkadiusza Gołasia oraz władz miejskich. Prezydent Janusz Kotowski przy okazji otwarcia turnieju wspomniał o pozasportowych wartościach, jakimi powinni kierować się młodzi ludzie, a także wspomniał postać wybitnego sportowca, jakim bez wątpienia był Arkadiusz Gołaś. Jutro od 9.00 rano odbędą się kolejne mecze w hali im. A. Gołasia oraz w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1. Harmonogram w załączniku.  (342,31 KB) Memoriał Arkadiusza Gołasia potrwa do niedzieli, finał zaplanowano na godz. 14.00 w hali im. A. Gołasia przy ul. Traugutta.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
20:59, 26 maja 2017

Gość

Olimp z roku na rok słabszy. Czyja to wina? Jak wrócić do dobrego szkolenia?


...
21:03, 26 maja 2017

tw bolek

słaby poziom


...
21:10, 26 maja 2017

do hidi

Super impreza, podoba mi sie. Atmosfera lux.  


...
22:48, 26 maja 2017

kibic

panowie juz odpuscili ew.spoczeli na laurach...


...
23:13, 26 maja 2017

Gość

odcinają kupony a szkoda robili robote i du.a


...
05:54, 27 maja 2017

Ja

Moim zdaniem brak odpowiedniego materiału.


...
20:31, 27 maja 2017

Kibic 2

Do tw bolka. Człowieku ty masz chyba depresję, twoje komentarze to ciągle ten
sam tekst. A jaki ty masz poziom? chyba poniżej:-D :-D :-D  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.