zdjecie 1064

Zagra liga okręgowa i A-Klasa. Ciekawe starcie przed Koroną

Piłka nożna 21 sierpnia 2015 Komentarzy

Niezwykle interesująco zapowiadają się mecze drugiej kolejki ligi okręgowej oraz pierwszej kolejki A-Klasy w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Ważny mecz czeka ostrołęcką Koronę, która pojedzie na trudny teren do Nowego Miasta. Do boju ruszy także pięć zespołów z powiatu ostrołęckiego.

Niezwykle interesująco zapowiadają się mecze drugiej kolejki ligi okręgowej oraz pierwszej kolejki A-Klasy w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Ważny mecz czeka ostrołęcką Koronę, która pojedzie na trudny teren do Nowego Miasta. Do boju ruszy także pięć zespołów z powiatu ostrołęckiego.

Piłkarze Korony Ostrołęka zanotowali falstart w rozgrywkach okręgówki, przegrywając na inaugurację z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna 1:2. Pechowa porażka jest już jednak przeszłością i niebiesko-żółci z pewnością zrobią wszytko, by jak najlepiej wypaść w sobotnim starciu z Soną Nowe Miasto. Rywal to nie byle jaki, gdyż w poprzednim sezonie klub z powiatu płońskiego bił się o wysokie lokaty w tabeli, a nowy sezon rozpoczął od wygranej 3:1 z Iskrą Krasne. Trener Michał Robaszkiewicz będzie jednak miał do dyspozycji kadrę liczącą blisko trzydziestu zawodników - taki komfort ma niewielu trenerów w niższych klasach rozgrywkowych. Mecz silnej Sony z wzmocnioną Koroną zapowiada się niezwykle interesująco i mamy nadzieję, że nasi piłkarze udowodnią, że zeszłotygodniowa wpadka była tylko wypadkiem przy pracy.

Kolejne mecze w okręgówce czekają również Tęczę JBB Łyse i KS CK Troszyn. Troszynianie zagrają na wyjeździe z Borutą Kuczbork, która w pierwszej kolejce wygrała 3:2 z Żakiem Szreńsk. Z kolei Tęcza będzie starała się podtrzymać dobrą passę i wygrać po raz drugi - tym razem w wyjazdowym pojedynku z PAF Płońsk. Beniaminek ligi okręgowej w pierwszej serii gier uległ 1:2 Makowiance Maków Mazowiecki.

W najbliższy weekend startują również rozgrywki A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Powiat ostrołęcki ma w tej lidze trzech przedstawicieli. Przed własną publicznością sezon zainauguruje beniaminek Kurpik Kadzidło, rywalem podopiecznych Arkadiusza Chmielewskiego będzie GKS Strzegowo. Wyjazdy czekają natomiast piłkarzy Aldo Bartnika Myszyniec oraz Rzekunianki Rzekuń. Pierwszy z tych zespołów sprawdzi formę Korony Karolinowo, natomiast Rzekunianka pojedzie na starcie do Glinojecka.

Poniżej prezentujemy plan gier 1. kolejki A-Klasy oraz 2. kolejki ligi okręgowej.

2. kolejka ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej:

Boruta Kuczbork - KS CK Troszyn [22 sierpnia, 11:00]
Tęcza Ojrzeń - Pełta Karniewo [22 sierpnia, 17:00]
PAF Płońsk - Tęcza Łyse [22 sierpnia, 17:00]
Nadnarwianka Pułtusk - Makowianka Maków Mazowiecki [22 sierpnia, 17:30]
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Wkra Sochocin [22 sierpnia, 17:30]
Sona Nowe Miasto - Korona Ostrołęka [22 sierpnia, 16:00]
Wkra Żuromin - Iskra Krasne [22 sierpnia, 12:00]
Żak Szreńsk - Żbik Nasielsk [23 sierpnia, 15:00]

1. kolejka A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:

Kurpik Kadzidło - GKS Strzegowo [22 sierpnia, 17:00]
Korona Karolinowo - Bartnik Myszyniec [22 sierpnia, 15:00]
Orzyc Chorzele - KS Wąsewo [22 sierpnia, 17:00]
Gryf Kownaty Żędowe - Orzeł Sypniewo [22 sierpnia, 15:00]
Mazowsze Jednorożec - GUKS Krasnosielc [22 sierpnia, 16:00]
Gladiator Słoszewo - Jutrzenka Unieck [22 sierpnia, 17:00]
Kryształ Glinojeck - Rzekunianka Rzekuń [22 sierpnia, 15:00]

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.