zdjecie 9895

Trzecia kolejka IV ligi. Kto poprowadzi Narew?

Piłka nożna 21 sierpnia 2015 Komentarzy

Przed nami kolejny piłkarski weekend w IV lidze mazowieckiej (gr. północ). Piłkarzy Narwi Ostrołęka czeka wyjazd do Mazura Gostynin, który - podobnie jak nasi piłkarze - pozostaje bez punktów w ligowej rywalizacji. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę zespół prowadzony będzie przez trenera Damiana Dąbrowskiego.

Przed nami kolejny piłkarski weekend w IV lidze mazowieckiej (gr. północ). Piłkarzy Narwi Ostrołęka czeka wyjazd do Mazura Gostynin, który - podobnie jak nasi piłkarze - pozostaje bez punktów w ligowej rywalizacji. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę zespół prowadzony będzie przez trenera Damiana Dąbrowskiego.

W Narwi trwa zamieszanie związane z funkcją trenera. Zespół rozpoczął przygotowania do sezonu pod okiem Tomasza Słowika, lecz ten zrezygnował po sparingu z Orłem Sypniewo, który rozegrany został 19 lipca. Zastępcą Słowika miał zostać trener Mirosław Grzyb, lecz ostatecznie stanęło na tym, że prowadził on treningi gościnnie i nie objął ekipy niebiesko-czerwonych. W związku z tym prowadzeniem zespołu zajął się Damian Dąbrowski, a w protokole meczowym miał widnieć koordynator grup młodzieżowych Jerzy Tonewo. Taka sytuacja miała miejsce w drugiej kolejce w meczu przeciwko Huraganowi Wołomin (mecz pierwszej kolejki zakończył się przegraną walkowerem - Narew nie pojechała na mecz). Po przegranej 1:7 doświadczony trener również jednak zrezygnował z pracy w Narwi.

Zespół niebiesko-czerwonych pozostał pod opieką trenera przygotowania fizycznego Damiana Dąbrowskiego. Niespełna 22-letni szkoleniowiec posiada uprawnienia trenerskie UEFA C, lecz są one jeszcze niewystarczające na samodzielne prowadzenie zespołu na piątym poziomie ligowym. Jak się dowiedzieliśmy, w sobotę Narew uda się planowo na wyjazdowe spotkanie z Mazurem. Drużynę ma poprowadzić Dąbrowski, lecz nie wiadomo czyje nazwisko widniało będzie w rubryce "trener" w protokole meczowym - musi to być szkoleniowiec z uprawnieniami minimum UEFA A.

Mamy nadzieję, że jak najdalej od klubowych problemów będą młodzi piłkarze. Mazur Gostynin w pierwszej i drugiej kolejce poniósł porażki (0:2 z Ożarowianką i 0:3 z Ostrovią), więc jest to rywal, którego z pewnością da się zaskoczyć. Naszym zawodnikom życzymy dobrego meczu i jak najlepszego wyniku. Początek meczu w Gostyninie zaplanowano na godz. 17.00.

3. kolejka IV ligi mazowieckiej - gr. północ:

Bzura Chodaków (Sochaczew) - MKS Ciechanów [22 sierpnia, 11:00]
Korona Szydłowo - Wkra Bieżuń [22 sierpnia, 17:00]
Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Mazowiecki [22 sierpnia, 11:00]
Mazur Gostynin - Narew Ostrołęka [22 sierpnia, 17:00]
Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Mazowiecka [22 sierpnia, 16:00]
Naprzód Skórzec - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki [23 sierpnia, 17:00]
MKS Przasnysz - Błękitni Gąbin [22 sierpnia, 17:00]
Czarni Węgrów - Bug Wyszków [23 sierpnia, 17:00]
KS Łomianki - Wisła II Płock [22 sierpnia, 11:00]

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.