Zgłoś się i weź udział w Teście Coopera

Inne 07 września 2020 0 Komentarzy

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 26 września 2020 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 26 września 2020 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce podczas Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS).

Test skierowany jest do wszystkich zarówno do doświadczonych zawodników, jak i początkujących, również do tych, którzy może właśnie tutaj rozpoczną swoją przygodę ze sportem. Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik. Aby test był wiarygodny nie trzeba bać się zmęczyć. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach. Starać się utrzymać w miarę jednakowe tempo. Przed testem należy dobrze się rozgrzać, aby przygotować swój organizm do wysiłku.

Włącz się do ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive (Bądź aktywny) w Europejskim Tygodniu Sportu odbywającego się w 40 krajach Europy w dniach 23-30 września 2020 roku.

Udział w Teście jest nieodpłatny! Uczestników Testu czekają nagrody niespodzianki. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu, pamiątkowy numer startowy oraz butelkę wody. Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM Testu!

UWAGA ! Wypełnij DEKLARACJĘ i złóż w biurze zawodów, niepełnoletni składają deklarację podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów. Zapisy elektroniczne, regulamin i deklaracja uczestnictwa na stronie https://elektronicznezapisy.pl/ , www.testcoopera.pl lub na stronie klubu UKS Clan www.uks-clan.cba.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września 2020 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.

 

Program minutowy:

9:00 – 14:00 Otwarcie biura zawodów ( weryfikacja uczestników, odbiór numerów startowych) 10:00 Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników (Start pierwszego biegu, kolejne biegi odbywać się będą co 30 minut; wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośredni po każdym biegu.

10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami (Bezpośrednio po biegu wyróżnienie najmłodszego uczestnika biegu)

11:00 Bieg dzieci i młodzieży

11:30, 12:00, 12:30 Biegi OPEN 13:00 Bieg po rekord

13:30 Start „Biegu Solidarności” kończący wszystkie testy.

14:00 Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych przeprowadzonych podczas ETS

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

 

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.