Znakomita oprawa nie pomogła. Narew przegrała z Wkrą [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 25 sierpnia 2012 Komentarzy

Narwianie przegrali w meczu trzeciej kolejki IV ligi 1-2 z Wkrą Żuromin. W samej pierwszej połowie niebiesko-czerwoni minimum trzy razy powinni wyjść na prowadzenie.

Niestety po jednym z tych strzałów poszła kontra i goście wygrywali 1-0. Na 2-0 podwyższyli w drugiej połowie. Na dwie minuty przed końcem Piotr Kubat strzelił bramkę kontaktową, która okazała się później być honorową. Ciekawiej było na trybunach, gdzie Kibice odpowiedzieli na kłamstwa z pewnej gazety.

Narew Ostrołęka - Wkra Żuromin 1:2 (0:1)
Kubat 88 – Koprowski 24,  Narewski 58

Narew: Łyziński – Dzwonkowski, Rupacz, Pełtak, Jędrzejczyk – D.Wargulewski (76′ Stachowicz), Nakielski (64′ Nowak), K.Wiski, Strzeżysz (76′ Dawidzki) – Niedźwiecki (61′ Kubat), Charmuszka.