Zobacz projekt medalu i zapisz się do Półmaratonu Kurpiowskiego

Lekkoatletyka 17 marca 2016 Komentarzy

22 maja w Ostrołęce rozegrany zostanie 22. edycja Półmaratonu Kurpiowskiego. Ostatnio informowaliśmy o nagrodach, jakie organizatorzy przewidzieli dla uczestników. Do puli doszły piękne medale, które zostaną przygotowane specjalnie na tę okazję.Trasa ostrołęckiego półmaratonu posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Organizatorem biegu, któremu patronuje prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski, jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Do startu pozostało jeszcze sporo czasu, to warto już pomyśleć o zarejestrowaniu się i opłaceniu startu w promocyjnej kwocie: 35zł - do 10 maja (dla uczestników Półmaratonu z 2015 roku), 50zł - do 10 maja dla pozostałych osób, 56zł - po 10 maja (dla uczestników Półmaratonu z 2015 roku), 80zł - po 10 maja dla pozostałych osób.

Inną z nagród-niespodzianek, które zostaną rozlosowane wśród uczestników biegu są dwa telewizory 42-calowe. Warto już dziś zapisać się do półmaratonu - można to zrobić na stronie internetowej biegu pod adresem www.polmaratonkurpiowski.pl. Obecnie do biegu zapisało się 59 biegaczy, z czego 16 potwierdziło swój udział płatnością wpisowego.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.