Dobry mecz Narwi Ostrołęka. Pewne zwycięstwo z MKS Piaseczno

Piłka nożna 17 września 2022 8 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka uradowali swoich kibiców w sobotnim meczu IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Staniórskiego pewnie wygrali 2:0 z MKS Piaseczno.

Wynik meczu otworzył w 15. minucie Iwan Budniak. Ukraiński napastnik zachował się jak typowy lis pola karnego. Piłka dogrywana z lewej strony adresowana była do Marcina Kraski, ale odskoczyła mu piłka, a wtedy dopadł do niej Budniak i pokonał golkipera gości.

W 39. minucie meczu było 2:0. Kapitalną indywidualną akcją popisał się Budniak, uciekł rywalom, wycofał piłkę, a nabiegający Bartłomiej Ziemak podwyższył na 2:0. To była naprawdę bardzo dobra akcja Narwian.

Budniak był graczem meczu i nie ma co do tego wątpliwości. W drugiej połowie mógł strzelić bramkę, ale nie trafił czysto w piłkę przy próbie strzału z woleja. Na koniec meczu, przed szansą stanął jeszcze Adam Zięba, ale Owczarzak obronił jego próbę lobu.

Narew Ostrołęka - MKS Piaseczno 2:0 (2:0)

Narew (skł. wyjść.): Shavketov - Gałązka, Ochrimenko, Niedźwiecki, Gromek, Barciak, Trojanowski, Ziemak, Kraska, Budniak, Drężek.