Dziewięciu kandydatów na fotel trenera Korony

Piłka nożna 22 kwietnia 2016 Komentarzy

Zarząd OTS Korona Ostrołęka dokonał ostatecznego podsumowania kandydatur na trenera zespołu, występującego w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Napłynęło dziewięć ofert prowadzenia niebiesko-żółtych, dalsze rozmowy prowadzone będą z trzema kandydatami.Korona Ostrołęka, po serii dość przeciętnych występów w rundzie wiosennej ligi okręgowej, poszukiwała trenera poprzez otwarty konkurs ofert. Kandydaci mieli osiem dni na złożenie dokumentów w siedzibie klubu. Na wczorajszym zebraniu zarządu dokonano otwarcia dziewięciu kopert. Wśród trenerów, którzy aplikowali do prowadzenia Korony byli szkoleniowcy z różnych stron Polski - m.in. z Warszawy, Bydgoszczy czy Łomży.

Gotowość do prowadzenia Korony zgłosili także trenerzy z Ostrołęki i okolic, mający doświadczenie w prowadzeniu lokalnych drużyn, a także - co ważne - rozeznanie w tym środowisku sportowym. Zarząd nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji co do nazwiska szkoleniowca Korony. Ta decyzja zostanie ogłoszona prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. Umowa przyszłego trenera niebiesko-żółtych obowiązywać będzie od 1 maja.

Jak się dowiedzieliśmy, kandydaci na trenera Korony pojawią się na jutrzejszym spotkaniu niebiesko-żółtych przeciwko Iskrze Krasne. Początek meczu o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.