Energa rozegra sparing przed fazą play-off

Siatkówka 24 lutego 2017 0 Komentarzy

Energa Ostrołęka i MOS Wola Warszawa to dwie najlepsze ekipy rundy zasadniczej II ligi gr. 2 siatkarzy. Obie ekipy już jutro zmierzą się w Warszawie w spotkaniu sparingowym. Cel: dobrze przygotować się do pierwszej rundy play-off.

Towarzyski mecz MOS Wola Warszawa - Energa Ostrołęka odbędzie się w sobotę 25 lutego o godz. 17.00 w hali przy ul. Rogalińskiej w Warszawie. Pojedynek będzie elementem przygotowań do pierwszej rundy play-off. Nieprzypadkowe jest miejsce rozegrania meczu - w Warszawie, podobnie jak w Międzyrzecu Podlaskim, gra toczyć będzie się na mniejszej hali niż ta ostrołęcka im. Arkadiusza Gołasia.

- Teraz pozostaje nam dobrze przygotować się do fazy play-off, planujemy sparingi z MOS Wola Warszawa w stolicy, bo chcemy przyzwyczaić się do małej hali, a taka jest w Międzyrzecu Podlaskim - mówił trener Energi Mateusz Mielnik po ostatnim meczu rundy zasadniczej przeciwko Centrum Augustów.

A skoro wróciliśmy do rundy zasadniczej to warto podkreślić, że w niej zespół MOS Wola Warszawa zdobył 52 punkty, Energa - dwa oczka "mniej". W bezpośrednich spotkaniach stojących na wysokim poziomie dwukrotnie wygrywała ekipa z Ostrołęki 3:2. Nic więc dziwnego, że te dwie drużyny stawiane są w roli faworytów do udziału w ligowym finale oraz walce o awans do I ligi. Najpierw jest jednak faza play-off.

W niej MOS Wola zagra z Lesanem Halinów, Energa - z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Pierwsze spotkanie ostrołęckiej drużyny w play-off zostanie rozegrane 4 marca w Międzyrzecu Podlaskim, rewanż 11 marca o godz. 18.00 w Ostrołęce. Rywalizacja zapowiada się niezwykle pasjonująco, a więcej o niej przeczytacie w naszym serwisie już wkrótce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.