Eurovolley Masters 2018 wystartował! Zobacz ZDJĘCIA

Siatkówka 06 września 2018 2 Komentarze

Mistrzostwa Europy weteranów w piłce siatkowej zostały dziś uroczyście rozpoczęte. W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce zgromadziło się wiele znakomitych siatkarskich osobistości. Od rana rozgrywano też pierwsze mecze.44 drużyny z 11 krajów Europy, od Włochy po Rosję, od rana rywalizowały w Ostrołęce i Olszewie-Borkach. Wieczorem przyszedł czas nie tylko na integrację, ale też na oficjalne otwarcie imprezy. Uroczyste otwarcie zorganizowano z wielką pompą, jak przystało na Mistrzostwa Europy. Była fantastyczna oprawa świetlna, występy zespołu Pasja, a także przemówienia zaproszonych gości.

Oprócz ostrołęckich samorządowców, pojawiło się też wiele znanych osobistości ze świata sportu na czele z byłymi reprezentantami Polski - Robertem Szczerbaniukiem, Andrzejem Stelmachem, Krzysztofem Janczakiem czy Pawłem Papke. Był też niegdyś znany bokser Grzegorz Skrzecz. Ale głównymi aktorami tego widowiska byli sami uczestnicy turnieju. Ich liczba robiła wrażenie, szczególnie, gdy ustawili się do wspólnego zdjęcia.

Organizatorem mistrzostw jest stowarzyszenie Kaman Volley. Jutro kolejne mecze, a plan gier sprawdzisz w naszym serwisie. Warto być we wszystkich arenach najważniejszej siatkarskiej imprezy tego roku w Ostrołęce.

Oczywiście w szczególności zachęcamy do kibicowania ostrołęckim ekipom. Pyrys Bud Ostrołęka gra w kategorii panów +40, w kategorii męskiej +55 oglądamy Energę Ostrołęka, a urocze panie z Pyrys Bud Ladies Ostrołęka grają w kategorii +35.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
08:14, 07 września 2018

jarekp22

Fajna impreza.Szkoda tylko, że w mieście bez II ligowej siatkówki.

ocena: -         zgłoś
...
12:42, 07 września 2018

Gość

Narzekaliscie i na 2 ligę siatkówki a teraz nagle Wam szkoda ...

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.