II liga: Trójka postraszyła Mazura Sierpc

Piłka ręczna 16 listopada 2013 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z Mazurem Sierpc 24:28 w meczu ósmej kolejki II ligi piłki ręcznej. Podopieczni Radosława Żebrowskiego postraszyli jednak wyżej notowanego rywala, z którym do przerwy remisowali.

W pierwszej połowie spotkania obie drużyny rzuciły po dwanaście goli. Dopiero w drugiej części gry zaczęła się uwydatniać przewaga gości, którzy byli zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania. Rywale z Sierpca wypracowali sobie czterobramkową przewagę i utrzymali ją do końca spotkania, wygrywając 24:28. Najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki w tym spotkaniu był Rafał Niećko - strzelec siedmiu bramek.

Kolejny mecz Trójka rozegra za tydzień w Białej Podlaskiej z tamtejszym AZS AWF, czyli drużyną aktualnego lidera II ligi. Warto dodać, że przed Trójką ciężkie zadanie, gdyż "Akademicy" nie przegrali jeszcze meczu w tym sezonie.

Trójka Ostrołęka - Mazur Sierpc 24:28 (12:12)