IV liga: Narew bez punktów w starciu z Sokołem [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 27 kwietnia 2022 5 Komentarzy

Pięć bramek obejrzeli kibice na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce w środowy wieczór, kiedy to Narew Ostrołęka podejmowała Sokół Serock. Lepsi o jednego gola byli goście.

Mecz nieźle zaczął się dla ostrołęckiej Narwi, która miała optyczną przewagę, co przełożyło się też konkretnie na bramkę: w 17. minucie po asyście Konrada Drężka na listę strzelców wpisał się Iwan Budniak. Jednak już chwilę później było 1:1 - zawodnik Sokoła Filip Woźnica nie został upilnowany w polu karnym i mocnym strzałem głową pokonał debiutującego w bramce Narwi Amala Shavketova.

W 34. minucie było 2:1 dla gości po rzucie karnym. Choć Shavketov wyczuł intencje strzelającego Artura Rawy i miał piłkę "na rękawicy", nie udało mu się obronić tego uderzenia. Ale jeszcze przed przerwą Narew wyrównała: tym razem "jedenastkę" wykorzystał Damian Gałązka.

W drugiej połowie było sporo emocji i to nie tylko tych czysto piłkarskich. Najpierw jednak w 72. minucie Sokół strzelił bramkę na 3:2, jej autorem był Kacper Roguski. Siedem minut później na boisku doszło do awantury, a sędzia pokazał dwie czerwone kartki: Dawidowi Baranieckiemu z Sokoła i Mateuszowi Małkiewiczowi z Narwi.

Mimo wysiłków gospodarzy, do kolejnego wyrównania doprowadzić się nie udało i trzy punkty pojechały do Serocka.

Narew Ostrołęka - Sokół Serock 2:3 (2:2)

Narew: Shavketov - Niedźwiecki, Dąbrowski, Tsykalo, Ziemak, Gałązka, Białobrzeski, K. Drężek, Budniak, Drężewski, Jastrzębski. Zagrali również: Małkiewicz, Staszczuk, Karwowski.

Wisła II Płock 2-0 Żbik Nasielsk

Szczególnie ciekawy dla kibiców w naszym regionie mógł być mecz KS CK Troszyn-Mławianka Mława. Gospodarze pewnie wygrali 4:1 (1:1 do przerwy) po hat-tricku Kacpra Matusiaka i golu Marcina Świderskiego.