zdjecie 7612

Julia Bożomańska w formie na Mistrzostwach Polski

Pływanie 21 grudnia 2017 0 Komentarzy

Kolejny sukces zanotowała  na swoim koncie Julia Bożomańska z Ostrołęckiego WOPR. Tym razem doskonale wypadła podczas Zimowych Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym, które odbyły się w Szczecinie.

Kolejny sukces zanotowała  na swoim koncie Julia Bożomańska z Ostrołęckiego WOPR. Tym razem doskonale wypadła podczas Zimowych Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym, które odbyły się w Szczecinie.

Julia Bożomańska okazała się bezkonkurencyjna w kategorii młodzik i otrzymała Puchar za pierwsze miejsce, a także trzy razy stawała na najwyższym miejscu podium. Julia pierwszy złoty medal wywalczyła w konkurencji 100m ratowanie manekina w płetwach poprawiając przy tym swój rekord życiowy. Drugi złoty krążek zdobyła w najszybszej konkurencji 50m holowanie manekina. Trzeci złoty medal Julia zdobyła w konkurencji 100m ratownik finiszując w doskonałym czasie, niewiele zabrakło też do złotego medalu w konkurencji 100m z przeszkodami - skończyło się na medalu brązowym.

Udany debiut podczas Zimowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Wodnym zanotował też Dominik Ciecierski, który świetnie sprawdził się we wszystkich konkurencjach rywalizując z o rok starszymi zawodnikami. Tym razem Dominik wrócił bez medalu ale z cennym doświadczeniem, które w przyszłości powinno przełożyć się na medale i powiększyć dorobek medalowy Ostrołęckiego WOPR.

- Jestem zadowolony z występu swoich zawodników oraz osiągniętych przez nich wyników, które plasują Ostrołękę w czołówce najlepszych ekip w Polsce. Czasy osiągnięte przez Julię i Dominika napawają optymizmem w nadchodzącym nowym sezonie. Żałuję tylko że zabrakło Rafała Majkowskiego, który niestety od dłuższego czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi, ale już od grudnia Rafał wznowił treningi w wodzie i mam nadzieje, że już niebawem usłyszymy o jego sukcesach - podsumowuje trener Jakub Janczewski.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.