zdjecie 1233
zdjecie 1233

Kaliszewski bliski pozostania w ŁKS Łomża

Piłka nożna 01 lipca 2017 1 Komentarz

Wszystko wskazuje na to, że doświadczony pomocnik pochodzący z naszego regionu - Marek Kaliszewski - kolejną rundę będzie stanowił o sile trzecioligowego ŁKS 1926 Łomża. Spekulacje o odejściu 34-latka ucina prezes łomżyńskiego klubu.

Marek Kaliszewski dokładnie 12 lipca skończy 34 lata. Dla tego piłkarza metryka nie gra jednak większej roli, bo wiosną był on jednym z najlepszych piłkarzy ŁKS-u, gdzie przeszedł po rozpadzie swojej poprzedniej drużyny. Nic więc dziwnego, że w Łomży chcą zatrzymać zawodnika notującego mnóstwo asyst, a warto podkreślić, że pod tym względem Kaliszewski był najlepszy w swojej drużynie, mimo iż w sezonie 2016/17 występował tam tylko przez jedną rundę.

- Marek Kaliszewski, kiedy z nim ostatnio rozmawiałem, zadeklarował że chce zostać w ŁKS-ie na kolejny sezon na takich samych warunkach, jak w poprzednim. My również chcemy go w naszej drużynie - wyjaśnia Łukasz Uściłowski, prezes ŁKS 1926 Łomża w rozmowie z portalem mylomza.pl.

W barwach ŁKS Łomża w minionym sezonie występował także inny gracz z naszego regionu - wychowanek Korony Ostrołęka Przemysław Olesiński.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
15:17, 01 lipca 2017

Gość

No i gdzie ten Kaliszewski w Koronie jak to gdzieś było napisane...Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.