zdjecie 1233
zdjecie 1233

Karol Zyra cięższy od rywala. Dziś V Gala Sportów Walki "Sparta" [WIDEO, ZDJĘCIA]

Sporty walki 08 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Za nami oficjalne ważenie przed główną walką wieczoru dzisiejszej gali "Sparta" w Ostrołęce. Reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra zmierzy się z Dominikiem Jusisem z MMA Team Ostróda. Minimalnie cięższy jest zawodnik z Ostrołęki.

Obaj zawodnicy są bardzo dobrze przygotowani do dzisiejszej gali. Na ważeniu widać było, że są już skoncentrowani przed zbliżającym się wyzwaniem. Dominik Jusis z Ostródy wniósł na wagę 74,2 kg, z kolei Karol Zyra ważył 74,3 kg. Fighter z Ostródy już teraz należy do utytułowanych - ma na swoim koncie mistrzostwo ALMMA czy mistrzostwo kraju full contact. Na zawodowych ringach stoczył jedną walkę, oczywiście zwycięską.

Bohater gospodarzy Karol Zyra to mistrz służb mundurowych w MMA, wielokrotny medalista mistrzostw wojska polskiego, stoczył już cztery zawodowe walki - oczywiście wygrane, w tym wygraną w FEN 16 na warszawskim Torwarze. Dziś kibice liczą na jego piąte zawodowe zwycięstwo. Czy tak będzie, przekonamy się wieczorem.

Piąta edycja gali sportów walki "Sparta" już dziś o godz. 19.00 w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Zobaczymy wiele emocjonujących pojedynków w czterech formułach. Bilety można kupić w hali przed galą - w cenie 20, 25 i 30 zł. Zapraszamy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.