Katastrofa przy Witosa! Czy to był ostatni mecz Narwi? [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 05 września 2015 9 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z MKS Przasnysz 1:12 w meczu szóstej kolejki IV ligi mazowieckiej gr. północnej. To nie była jednak najgorsza wiadomość dzisiejszego dnia. Być może był to ostatni mecz drużyny seniorów Narwi w tym sezonie - po spotkaniu rezygnację złożyli trener i kierownik drużyny.

Narew Ostrołęka przegrała z MKS Przasnysz 1:12 w meczu szóstej kolejki IV ligi mazowieckiej gr. północnej. To nie była jednak najgorsza wiadomość dzisiejszego dnia. Być może był to ostatni mecz drużyny seniorów Narwi w tym sezonie - po spotkaniu rezygnację złożyli trener i kierownik drużyny.

Spotkanie przebiegało oczywiście pod dyktando przyjezdnych, ale takiego scenariusza można się było spodziewać. Przasnysz posiada doświadczoną ekipę, z kolei Narew tradycyjnie już w tym sezonie wyszła na mecz juniorami. Do przerwy wyglądało to dość przyzwoicie, rywale zdołali strzelić tylko cztery gole. W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał. Na pocieszenie pozostaje fakt, iż w 82. minucie błąd defensywy rywali wykorzystał Hubert Kaliszewski, wzbudzając radość w przybyłych na mecz kibicach. Chwilę później drugą bramkę dla Narwi mógł zdobyć Bartosz Pędzich, lecz świetnie spisał się golkiper przyjezdnych. Nawet najbardziej czujni kibice mieli problem z wiedzą na temat aktualnego wyniku spotkania, ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1:12 na korzyść Przasnysza.

Po spotkaniu rezygnację z pełnionych funkcji złożyli kierownik drużyny Tadeusz Mierzejewski oraz trener zespołu seniorów Damian Dąbrowski. Ten ostatni włożył sporo serca w przygotowanie drużyny do kolejnych spotkań, mimo tego, że juniorzy Narwi są w każdym starciu czwartoligowym z góry skazani na porażkę. Wcześniej - jeszcze w tym sezonie - rezygnacje z aktywności w MKS Narew złożyli: trener Tomasz Słowik (w trakcie okresu przygotowawczego), trener koordynator grup młodzieżowych Jerzy Tonewo, prezes Robert Bartkowski, a także przewodniczący komisji rewizyjnej Tomasz Mrozek. Po rezygnacji Mierzejewskiego i Dąbrowskiego rozgrywanie kolejnych spotkań stoi pod dużym znakiem zapytania, tym bardziej, że klubem zwyczajnie nie ma już komu zarządzać.

Szkoda jedynie kibiców, którzy nadal przychodzą dopingować najstarszy klub w mieście oraz młodych piłkarzy - oni przez decyzję o wystawieniu ich do gry w IV lidze muszą znosić kolejne upokorzenia. To smutne, że zespół z taką tradycją jest obecnie kojarzony jedynie z dwucyfrowymi wynikami. W tym momencie rezygnacja z udziału w dalszych rozgrywkach wydaje się jedynym sensownym rozwiązaniem i - jak się dowiedzieliśmy - jest to opcja coraz bardziej prawdopodobna. Czy kluczowa decyzja zostanie podjęta? Przekonamy się o tym wkrótce. Więcej o sytuacji MKS Narew w najbliższych dniach w naszym dziale SPORT.

IV liga mazowiecka
Narew Ostrołęka – MKS Przasnysz 1-12 (0-4)
Kaliszewski 82 – Olszewski 5, 16, 33, 65, Pragacz 40, Gawęda 48, 50, Kosiorek 51, Piasecki 59, 76, 87

NAREW: Kruczkow – Podgajny, Grabowski, Kopeć (60' Kozłowski), Laskowski – Pałaszewski (46' Kaliszewski), Garbulewski, Młynarski (70' Kisiel), Chromik, Chaberek (46' Knap) – Pędzich.

MKS : Szymański – Przebierała, Butryn, Grędziński, Bartosiewicz (46' Smoliński) – Gawęda, Rutkowski (69. Piotrowski), Pragacz (46' Kosiorek), Chełchowski (60' Michalski) – Piasecki, Olszewski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
18:12, 05 września 2015

Gość

coś narobił z tym klubem prezesino! gdzie byłeś dzisiaj!!!!


...
18:20, 05 września 2015

Gość

  napisał(a):
coś narobił z tym klubem prezesino! gdzie byłeś dzisiaj!!!!


podobno prezes sprowadzal z Niemiec samochod


...
20:21, 05 września 2015

:))))

łał :)


...
21:40, 05 września 2015

Gość

TAK TO JEST JAK NIKT I NIC NIE KONTROLUJE KLUBU, KASY I LUDZI


...
08:00, 06 września 2015

kibic

Zrezygnował czy nie  zrezygnował( PREZES) bo ciągle   się  kręci przy meczach czyżby  bał się  dopuścić kogoś do spraw finansowych?ciekawe  dlaczego?  jak sie  rezygnuje  to  po co niby  jeszc e nieoficjalnie  "pomagać" już  wystarczy tej  pomocy wstydu  oszczędź.


...
08:49, 06 września 2015

kibic

rudy grubasie jak ci nie wstyd


...
08:50, 06 września 2015

obserwator

dramat w 3 aktach jak samorządowcy zniszczyli piłkarski klub z tradycjami


...
10:53, 06 września 2015

Gość

dziś referendum


...
11:26, 06 września 2015

papierzyk

pod ścianę i rozstrzelaćSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.