zdjecie 3243

Kolarskie emocje w wyścigu australijskim [WIDEO, ZDJĘCIA]

Kolarstwo 17 lipca 2017 0 Komentarzy

Wielkie emocje towarzyszyły kolarskiemu wyścigowi australijskiemu, jaki już po raz drugi odbył się na bieżni stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce. Zwyciężyli Maria Kamińska i Maciej Karwowski, ale walka o podium była niezwykle emocjonująca.

Wśród pań najlepsza była Maria Kamińska z Nowosiedlin, która wyprzedziła Dorotę Korzep-Czekalską z Białobieli i Małgorzatę Tworkowską z Ostrołęki. Czwartą lokatę zajęła Aleksandra Kowalska, a na dalszych miejscach dojechały Daria Parzychowska i Edyta Graczyk.

Liczniej obsadzoną rywalizację panów wygrał Maciej Karwowski z Łomży, drugie miejsce zajął Łukasz Małecki z Ciechanowa, a trzeci był Rafał Urban z Dzbenina. W pierwszej dziesiątce znaleźli się także: Bartosz Jechanowski, Piotr Duda, Dariusz Regulski, Arkadiusz Jechanowski, Jan Markiewicz, Hubert Lemański i Mariusz Rynkiewicz.

Organizatorami wyścigu byli MZOS-TiIT w Ostrołęce i Klub Kolarski 24h. Pełne wyniki w załączniku.  (107,51 KB) Patronat nad wyścigiem objął przewodniczący Rady Miasta Jerzy Grabowski, który wraz z dyrektorem MZOS-TiIT Robertem Juchniewiczem, osobiście stanął do rywalizacji.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.