zdjecie 8196
zdjecie 8196

Kolejna reprezentantka Polski wywodzi się z Nike!

Siatkówka 15 lutego 2017 2 Komentarze

Kolejna zawodniczka Nike Ostrołęka trafiła do kadry narodowej. Tym razem chodzi o Alicję Lendzioszek z rocznika 2003, która weźmie udział w zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji w Szczyrku.

Zgrupowanie odbędzie się w dniach 26 lutego - 3 marca. Trener Andrzej Peć wysłał powołania do szesnastu zawodniczek, z czego czterech z klubów mazowieckich. Tym większe to wyróżnienie dla Nike Ostrołęka, że w gronie tym znalazła się również siatkarka tego klubu. A przyznać trzeba, że trenerzy z Ostrołęki mają prawdziwy talent do wyszukiwania perełek - z tego klubu na szerokie wody wypłynęły już bowiem Paulina Bałdyga, Julia Serowiecka i Gabriela Lendzioszek, także powoływane do reprezentacji.

Zawodniczce oraz trenerom Nike oczywiście gratulujemy i liczymy na to, że w najbliższym czasie obserwować będziemy kolejne owoce ich pracy. A będzie co obserwować, bowiem już w dniach 4-5 marca w Ostrołęce odbędzie się półfinałowy turniej Mistrzostw Mazowsza młodziczek, oczywiście z udziałem reprezentantki kraju Alicji Lendzioszek.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:56, 15 lutego 2017

grzesiek

Nike to jednak jest klasa. Chyba najlepiej szkolący młodzież klub w Ostrołęce.  


...
13:04, 15 lutego 2017

mors

potwierdzam, że Nike szkoli bardzo solidnie i efekty widać.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.