KS CK Troszyn nie wykorzystał szansy na zwycięstwo

Piłka nożna 26 kwietnia 2016 Komentarzy

Piłkarze KS CK Troszyn przez całą drugą połowę meczu z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna grali w przewadze jednego zawodnika - nie wykorzystali jednak szansy na wygraną i zanotowali kolejny wiosenny remis. Trzy punkty na swoim koncie zapisali gracze Tęczy Łyse. Lider okręgówki pewnie zmierza po awans do IV ligi.Gracze z Troszyna do meczu z Wieczfnianką przystępowali w roli faworyta, znajdowali się bowiem dużo wyżej w tabeli ligowej, a do tego pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się wygraną podopiecznych Łukasza Bałazego 2:1. Jako pierwsi w sobotnim starciu do siatki trafili jednak przyjezdni - w 31. minucie uczynił to Marcin Dziubiński. Dziesięć  minut później do wyrównania doprowadził Piotr Bałas, a jeszcze przed przerwą arbiter pokazał czerwoną kartkę (za dwie żółte) zawodnikowi gości Marcinowi Harzyńskiemu. Po przerwie mogło to znacząco ułatwić zadanie gospodarzom. W 57. minucie meczu Kamil Grochocki wyprowadził KS CK na prowadzenie i tym samym końcowy triumf znacznie się przybliżył. Dziewięć minut później było już jednak 2:2 po golu Piotra Melchinkiewicza i taki rezultat utrzymał się do końca spotkania, mimo ataków zespołu gospodarzy.

Drugi zespół z powiatu ostrołęckiego w okręgówce - Tęcza Łyse - pokonał Wkrę Żuromin 3:1 po golach Marka Kaliszewskiego, Daniela Wargulewskiego i Aleksandra Lipowskiego. Tęcza utrzymuje ośmiopunktową przewagę nad wiceliderem z Nowego Miasta i wydaje się, że tylko nieprawdopodobny kataklizm mógłby pozbawić zespołu spod Ostrołęki awansu do IV ligi.

KC CK Troszyn - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2:2 (1:1)
Bałas 41, Grochocki 57 - Dziubiński 31, Melchinkiewicz 66

KS CK: Florczykowski - Grochocki, Grabowski, Laskowski, Dzwonkowski (83' Abramczyk), Bałas, Chromik, Kuliś (46' Gutowski), Rudziński, Sakowski, Bałazy (78' Parzych).

Pozostałe wyniki 21. kolejki ligi okręgowej:

PAF Płońsk 1-1 Boruta Kuczbork
Tęcza Ojrzeń 3-0 Nadnarwianka Pułtusk
Pełta Karniewo 0-5 Sona Nowe Miasto
Tęcza Łyse 3-1 Wkra Żuromin
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 Żak Szreńsk
Wkra Sochocin 1-4 Żbik Nasielsk
Korona Ostrołęka 2-1 Iskra Krasne

Tabela:

1. Tęcza Łyse 55
2. Sona Nowe Miasto 47
3. Makowianka Maków Mazowiecki 40
4. Korona Ostrołęka 35
5. KS CK Troszyn 35
6. Wkra Żuromin 33
7. Żbik Nasielsk 32
8. Iskra Krasne 32
9. Boruta Kuczbork 31
10. Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 27
11. Nadnarwianka Pułtusk 25
12. Wkra Sochocin 24
13. Żak Szreńsk 20
14. Tęcza Ojrzeń 20
15. PAF Płońsk 10
16. Pełta Karniewo 8

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.