Kurator MKS Narew zwołuje walne zgromadzenie wyborcze

Piłka nożna 22 sierpnia 2016 7 Komentarzy

Kurator Miejskiego Klubu Sportowego Narew Ostrołęka Janusz Pawelczyk zwołuje walne zgromadzenie członków klubu. W porządku obrad znalazł się punkt dotyczący wyboru zarządu.

Kurator Miejskiego Klubu Sportowego Narew Ostrołęka Janusz Pawelczyk zwołuje walne zgromadzenie członków klubu. W porządku obrad znalazł się punkt dotyczący wyboru zarządu.

- Jako kurator ustanowiony dla Miejskiego Klubu Sportowego „Narew” w Ostrołęce, postanowieniem Sądu Rejonowego w Ostrołęce Wydział Rodzinny i Nieletnich z dnia 8 kwietnia 2016 roku sygn.akt.III Rns 74/16, uprzejmie zapraszam członków MKS „Narew” Ostrołęka na Walne Zebranie Członków klubu, które odbędzie się w dniu 5 września 2016 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Urzędu Miasta Ostrołęki  przy Pl. Gen.J.Bema 1 w sali nr 9 - poinformował Janusz Pawelczyk.

Janusz Pawelczyk został kuratorem MKS Narew Ostrołęka w kwietniu tego roku. Został ustanowiony po chaotycznych działaniach poprzednich zarządów, doprowadzających do zadłużenia klubu. Zamieszanie organizacyjne było tak duże, że do dziś nie wiadomo jaki jest stan zadłużenia pozostawiony przez poprzednie zarządy, o czym mówił Janusz Pawelczyk w rozmowie z naszym serwisem.

Jeżeli zarząd nie zostanie wybrany na tym spotkaniu, kurator wystąpi o ustanowienie likwidatora dla klubu.

Porządek posiedzenia:

1.Otwarcie Zebrania i sprawdzenie listy obecności
2.Wybór Przewodniczącego i protokolanta zebrania
3.Przyjęcie porządku zebrania
4.Wybór Komisji Skrutacyjnej
5.Wybór Zarządu Stowarzyszenia
6.Wybór Komisji Rewizyjnej
7.Wolne wnioski

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:06, 22 sierpnia 2016

Egzekutor długów

Ciekawe ilu członków przyjdzie i coś sensownego zrobią z tym zasłużonym dla miasta i regionu klubu.
Czy będzie cicha dezercja członków i zarządu klubu i nastąpi ciche przyzwolenie na  likwidację klubu? Ku uciesze władz miejskich i Korony.
Jak likwidacja to co w zamian, chyba nie jako alternatywa, to ma być Korona?
Co władze i sympatycy Narwi mają zamiar zrobić, żeby aktywować zespół seniorów i wszystkich grup młodzieżowych, kto będzie sponsorował (budżet miasta?, jaka kwota?, lub podmiot prywatny?
Te i inne wątpliwości zapewne niektórych będą nurtować w najbliższym czasie. Zobaczymy, kto ma i jakie naprawdę (szczere lub fałszywe) intencje wobec Narwi.


...
17:09, 22 sierpnia 2016

Gość

jeśli kibice coś z tym nie zrobią to nikt nie zrobi bo miasto ma Narew gdzieś. byli zawodnicy i trenerzy w zdecydowanej większości też.  


...
17:59, 22 sierpnia 2016

Gość

A GDZIE JEST TRENER SZARAMA? MA NAREW W SERCU A GZDIE JEST TERAZ?


...
18:05, 22 sierpnia 2016

Mariusz

I tym sposobem na Kurpiach będzie tylko Korona. Idę o zakład że na spotkanie nie przybędą więcej niż 3 osoby.  


...
18:16, 22 sierpnia 2016

gosc

może pogonią tych pisowskich nominatów


...
11:22, 23 sierpnia 2016

Gość

tu trzeba rozwiązać stary klub, z dlugami, ktore KTOŚ narobil,  zeby za nie nie odpowiadaac swoim majatkiem. potem zalozyc NOWA Narew i jedziemy dalej! Narew jest, była i będzie!


...
13:00, 23 sierpnia 2016

Gość

szest w koronie chociaż mlodsi trenerzy go nie chcą ale ma dobry układ z prezasem i nikt go nie może ruszyćSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.