zdjecie 266

Kurator MKS Narew zwołuje walne zgromadzenie wyborcze

Piłka nożna 22 sierpnia 2016 Komentarzy

Kurator Miejskiego Klubu Sportowego Narew Ostrołęka Janusz Pawelczyk zwołuje walne zgromadzenie członków klubu. W porządku obrad znalazł się punkt dotyczący wyboru zarządu.

Kurator Miejskiego Klubu Sportowego Narew Ostrołęka Janusz Pawelczyk zwołuje walne zgromadzenie członków klubu. W porządku obrad znalazł się punkt dotyczący wyboru zarządu.

- Jako kurator ustanowiony dla Miejskiego Klubu Sportowego „Narew” w Ostrołęce, postanowieniem Sądu Rejonowego w Ostrołęce Wydział Rodzinny i Nieletnich z dnia 8 kwietnia 2016 roku sygn.akt.III Rns 74/16, uprzejmie zapraszam członków MKS „Narew” Ostrołęka na Walne Zebranie Członków klubu, które odbędzie się w dniu 5 września 2016 roku o godzinie 17.00 w siedzibie Urzędu Miasta Ostrołęki  przy Pl. Gen.J.Bema 1 w sali nr 9 - poinformował Janusz Pawelczyk.

Janusz Pawelczyk został kuratorem MKS Narew Ostrołęka w kwietniu tego roku. Został ustanowiony po chaotycznych działaniach poprzednich zarządów, doprowadzających do zadłużenia klubu. Zamieszanie organizacyjne było tak duże, że do dziś nie wiadomo jaki jest stan zadłużenia pozostawiony przez poprzednie zarządy, o czym mówił Janusz Pawelczyk w rozmowie z naszym serwisem.

Jeżeli zarząd nie zostanie wybrany na tym spotkaniu, kurator wystąpi o ustanowienie likwidatora dla klubu.

Porządek posiedzenia:

1.Otwarcie Zebrania i sprawdzenie listy obecności
2.Wybór Przewodniczącego i protokolanta zebrania
3.Przyjęcie porządku zebrania
4.Wybór Komisji Skrutacyjnej
5.Wybór Zarządu Stowarzyszenia
6.Wybór Komisji Rewizyjnej
7.Wolne wnioski

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.