zdjecie 907

Miażdżące zwycięstwo Energi nad Centrum [ZDJĘCIA]

Siatkówka 25 listopada 2016 Komentarzy

Jednostronny pojedynek obejrzeli kibice, którzy w piątkowy wieczór zdecydowali się dopingować siatkarzy Energi Ostrołęka w starciu z Centrum Augustów. Gospodarze wykorzystali każdy mankament gości i pewnie zwyciężyli bez straty seta.

Jednostronny pojedynek obejrzeli kibice, którzy w piątkowy wieczór zdecydowali się dopingować siatkarzy Energi Ostrołęka w starciu z Centrum Augustów. Gospodarze wykorzystali każdy mankament gości i pewnie zwyciężyli bez straty seta.

Trener Mateusz Mielnik nie mógł w piątkowym meczu skorzystać ze środkowego Arkadiusza Piasty, lecz w trakcie całego spotkania nie miało to większego znaczenia. Biało-czerwoni od początku do końca meczu kontrolowali boiskowe wydarzenia. Z kolei goście za nic w świecie nie przypominali drużyny, o której mówiło się jeszcze niedawno, że należy do drugoligowej czołówki. Były gracz ostrołęckiego klubu, a obecnie trener Centrum Augustów Wojciech Iwanowicz, będzie miał jeszcze sporo pracy w tym sezonie.

To już jednak problemy gości, a my skupmy się na gospodarzach. Gracze Energi rozegrali kolejne dobre i dość równe spotkanie. W każdym elemencie gry przewaga ostrołęczan była przygniatająca, stąd trener dał szansę wszystkim zawodnikom i w większym wymiarze czasowym zagrali Kamil Kubeł, Patryk Walczak czy 17-letni wychowanek Olimpu Ostrołęka Łukasz Stojke. Mecz miał więc kilka wymiarów: nie tylko typowo "pod zwycięstwo", ale też nabranie doświadczenia przez zdolną młodzież. Ciężko nawet przyznać wyróżnienia indywidualne za ten mecz, gdyż cała ekipa Energi zagrała pozytywnie, a rywal pozwalał gospodarzom praktycznie na wszystko.

Historia tego meczu zakończyła się po niewiele ponad godzinie. Dla Energi było to dziewiąte zwycięstwo w sezonie, biało-czerwoni wygrali pierwszą rundę rozgrywek i są z pewnością w dobrych nastrojach przed jedenastoma meczami rewanżowymi.

Energa Ostrołęka - Centrum Augustów 3:0 (25:12, 25:20, 25:16)

ENERGA: Zdrojewski, Szwaradzki, Poinc, Zalewski, Kuźma, Obuchowicz, Nurczyński (libero) oraz Stojke, Walczak, Graczyk, Kubeł, Głowacki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.