Mławianka Mława zdobyła Puchar Polski COOZPN

Piłka nożna 19 listopada 2017 1 Komentarz

Mławianka Mława sięgnęła po Puchar Polski na szczeblu okręgowym. W sobotnim finale piłkarze z Mławy pokonali w Przasnyszu miejscowy MKS.

Wynik finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym otworzył Marcin Tomczak, a stało się to już w 5. minucie meczu. W drugiej połowie Mławiance udało się przypieczętować sukces, po podaniu Tomczaka na 2:0 podwyższył Krzysztof Filipek i tym samym ustalił on wynik meczu finałowego. Zwycięskiej drużynie przypadł okazały puchar i nagroda pieniężna wysokości dwóch tysięcy złotych.

Mławianka Mława w drodze po końcowy sukces pokonała Wkrę Radzanów po rzutach karnych (regulaminowy czas gry - 3:3), MKS Ciechanów walkowerem (rywal wycofał się z gry) oraz wczoraj MKS Przasnysz. W drodze do finału przasnyszanie spisywali się fantastycznie, pokonali 6:0 Tęczę Ojrzeń i 4:0 Koronę Ostrołęka, ale finał nie poszedł już po ich myśli i trzeba zadowolić się drugim miejscem.

Zwycięski zespół zagrał w finale w następującym składzie:  Serowiec - Radziszewski, Naczas, Wodzyński, Dąbkowski, Tomczak, Samluk, Rogalski, Litun (78. Filipek), Stryjewski, Masiak.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
13:51, 19 listopada 2017

Gość

Mława nic nie pokazał była drużyna słabszą po prostu bramki były zaczarowane jakieś że ta piłka nie chciała wpaść. Powiem tak Przasnysz grał Mława strzelała bramki

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.