zdjecie 1233
zdjecie 1233

MP juniorów w boksie: Jakub Waszkiewicz bez medalu w kat. 60 kg

Sporty walki 02 maja 2017 2 Komentarze

Pięściarz Victorii Ostrołęka Jakub Waszkiewicz wziął udział w Mistrzostwach Polski juniorów w Nowej Dębie. Ostrołęczanin stoczył dwie walki, a z dalszą rywalizacją pożegnał się na etapie ćwierćfinału.

Ostrołęczanin wziął udział w rywalizacji w kategorii 60 kg. W pierwszej walce trafił na Sebastiana Wróża z Szamotuły Boxing Team i tę walkę wygrał jednogłośnie na punkty. W walce ćwierćfinałowej trafił on jednak na broniącego tytułu mistrzowskiego Damiana Durkacza ze Spartana Knurów. Ta walka potoczyła się po myśli przeciwnika, Durkacz wygrał na punkty, czym pozbawił pięściarza Victorii szans na medal. Waszkiewicz nie przegrał jednak z byle kim, bowiem Damian Durkacz wygrał wszystkie walki na tych mistrzostwach, zasłużenie zdobywając złoty medal.

Jakub Waszkiewicz tym samym zadebiutował w mistrzostwach Polski juniorów. Ostrołęcki pięściarz to aktualny reprezentant kraju, były mistrz Polski młodzików (2014) i kadetów (2016).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:57, 02 maja 2017

weryk

wróć,panie Mietku wróc,bo Ostrołęka bez boksu już,WIELKI SZACUNEK,dla papy Mierzejewskiego,pozdrowionka i duuużo zdrówka


...
08:06, 03 maja 2017

Karol

Trener Papa Mierzejewski to wspaniały człowiek o ogromnym dobrym sercu, Ostrołęka potrzebuje Pana, syn miał być dalszą kontynuacją ale się wycofał bo wiedział, że takich sukcesów nie będzie miał, bo nie ma tego co Pan ma. Jest Pan autorytetem, który był naszym drugim ojcem. Czekamy na powrót.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.