Nabór do klas sportowych Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce

Inne 11 maja 2016 Komentarzy

Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce ogłasza nabór do klas sportowych o profilach piłka siatkowa chłopców oraz lekkoatletyka dziewcząt. Spotkania organizacyjne oraz testy sprawnościowe dla kandydatów na siatkarzy oraz kandydatek na lekkoatletki odbędą się 16 i 18 maja w szkole.


Klasa sportowa gwarantuje uczniom zwiększoną liczbę godzin z wychowania fizycznego. Jest to doskonała okazja do rozwijania się w dziedzinie sportu. Chłopcy będą mieli szansę uprawiać piłkę siatkową - dyscyplinę z ogromnymi tradycjami w Ostrołęce. To właśnie z naszego miasta pochodzi legendarny siatkarz reprezentacji Polski śp. Arkadiusz Gołaś, a także obecny reprezentant kraju - Grzegorz Łomacz. Oprócz nauki w szkole, chłopcy będą reprezentować klub UKS Olimp Ostrołęka. Z kolei dziewczęta w klasie sportowej trenować będą królową sportu - lekkoatletykę. Treningi tej dyscypliny to nie tylko nabywanie umiejętności, ale także możliwość licznych startów w barwach przyszkolnego klubu UKS Siódemka Ostrołęka.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerami telefonów 600-364-980 oraz 571-231-387. Zajęcia organizacyjne oraz testy sprawnościowe odbędą się 16 maja o godz. 17.00 - lekkoatletyka dziewcząt i 18 maja o godz. 17.00 - piłka siatkowa chłopców.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.