Narew i Korona po kolejnych sparingach

Piłka nożna 27 lipca 2015 Komentarzy

Ostrołęckie drużyny piłkarskie w ubiegły weekend rozegrały kolejne starcia towarzyskie w ramach przygotowań do rozgrywek ligowych. Narew podejmowała Ostrovię Ostrów Mazowiecka, natomiast Korona zagrała z KS CK Troszyn.

Narwianie w ubiegłą środę pokazali, że doskonale radzą sobie z niżej notowanymi rywalami i pokonali KS CK Troszyn 4:0. 25 lipca czekał na nich jednak dużo trudniejszy test, jakim było starcie z ligowym rywalem, Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Mecz nie ułożył się po myśli niebiesko-czerwonych, którzy ulegli przeciwnikom 0:3. Co ciekawe, jednego z goli dla Ostrovii strzelił wieloletni kapitan Narwi Piotr Strzeżysz - trenuje on z zespołem z Ostrowi Mazowieckiej i wszystko wskazuje na to, że jesienią może zagrać w barwach żółto-zielonych. Pozostałe dwie bramki dla sobotniego rywala Narwi strzelali Dawid Kołakowski oraz Łukasz Choroszewski (testowany gracz Rzekunianki Rzekuń).

Z kolei Korona pojechała do Troszyna na sparing z ligowym rywalem - KS CK. Gospodarze zaskoczyli ostrołęckich piłkarzy w pierwszej połowie, dyktując warunki gry i wychodząc na prowadzenie. Co ciekawe, tuż po przerwie obraz gry się nie zmienił, a wynik 3:0 dla gospodarzy po bramkach Piotra Bałasa, Piotra Gutowskiego oraz testowanego gracza nie wskazywał na to, żeby Korona zdołała odrobić straty. Okazało się jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych i piłkarze z naszego miasta doprowadzili do remisu 3:3 - bohaterami Korony zostali strzelcy bramek: Patryk Wysocki, Krzysztof Majewski i Karol Górski.

Kolejne sparingi naszych zespołów piłkarskich zaplanowano na środę 29 lipca. Według planu sparingów, ogłoszonego przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego, Narew zmierzy się z III-ligową Warmią Grajewo, natomiast Korona zagra z MKS Przasnysz.