zdjecie 9895

Niepodległościowy trening Biegam bo Lubię (zdjęcia)

Lekkoatletyka 10 listopada 2018 3 Komentarze

Biegacze zrzeszeni w grupie Biegam bo Lubię Ostrołęka odbyli dziś wyjątkowy trening z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Biegacze zrzeszeni w grupie Biegam bo Lubię Ostrołęka odbyli dziś wyjątkowy trening z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Trening rozpoczął się o godz. 9.30 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Biegacze przybyli na niego w barwach narodowych, a przed ruszeniem w trasę odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Następnie z flagami narodowymi ruszyli w miasto w biało-czerwonym korowodzie.

Zobaczcie zdjęcia ze stadionu. Inicjatywa naprawdę godna pochwały!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
17:11, 10 listopada 2018

cikawy

A gdzie nowator Wojciech?


...
13:30, 11 listopada 2018

wieśniak

Każda okazja jest dobra , żeby się ruszać. Ale czy konieczne jest dorabianie do wszystkiego ideologii? Założenie koszulki i pokazanie się na fotkach to już patriotyzm? No cóż....jest jeszcze tyle świąt w kalendarzu.A mnie interesuje sam trening i bieganie bez "propagandy"Poskaczę więc jak zwykle na kurpiowskich łąkach w towarzystwie szaraków i sarenek.


...
17:04, 11 listopada 2018

dziwne

"wieśniaku" to dziwne co piszesz, bo według Ciebie setki tysięcy biegaczy w Polsce dziś postąpiło niewłaściwie. Wszyscy powinni iść do lasu i nie uczestniczyć w biegach niepodległości? To, że wczoraj biegali w Ostrołęce to jedynie dlatego, że dziś nie było w naszym mieście takiego biegu. Więc co w tym złego?
Myślę, że jesteś osamotniony w swoim rozumowaniu :(Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.