Oldboje Trójki Ostrołęka na Mistrzostwach Polski masters

Piłka ręczna 31 maja 2018 0 Komentarzy

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka wzięli udział w Mistrzostwach Polski Masters w Kaliszu i Gołuchowie. Ostrołęczanie w kategorii wiekowej +35 zajęli miejsca 5-16.

fot. facebook.com/trojkaostrolekaPiłkarze ręczni z Ostrołęki w fazie grupowej trafili na Hutnika Kraków, Chrobry Głogów i Pogoń Zabrze. W sobotę 26 maja nasi zawodnicy rozegrali trzy mecze. Najpierw ulegli Hutnikowi 7:12, później takim samym wynikiem przegrali z Chrobrym, by w ostatnim meczu przegrać z Pogonią Zabrze 10:12. Powrót na parkiet po wielu latach na pewno był dla zawodników z Ostrołęki sporą przyjemnością.

Mistrzem Polski w kategorii +35 został zespół Halemba Oldboy Team, drugie miejsce zajęła ekipa Warszawianka Masters, a brązowy medal trafił do ChKS Łódź Oldboy Team.

UMKS Trójka Ostrołęka zagrała w składzie: Marcin Prorok, Krzysztof Szuba, Paweł Gontarczyk, Piotr Serbista, Radosław Żebrowski, Robert Wojdyna, Piotr Kiwak, Arkadiusz Żebrowski, Krzysztof Gocłowski, Przemysław Kiedysz, Norbert Kolanowski, Rafał Kamionowski, Grzegorz Gawkowski.

fot. facebook.com/trojkaostroleka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.