Olimp zrewanżował się Camperowi [ZDJĘCIA]

Siatkówka 06 listopada 2016 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka wygrali drugie spotkanie z rzędu w I lidze mazowieckiej kadetów. Tym razem podopieczni Lucjana Łomacza pokonali we własnej hali ekipę KS Camper Wyszków 3:1. Rywale postraszyli ostrołęczan w pierwszym secie, ale dalsza część mecz należała do gospodarzy.

Piewsze spotkanie tych drużyn w Wyszkowie zakończyło się zwycięstwem Campera 3:1. Gospodarze sobotniego spotkania chcieli więc wziąć rewanż na ekipie z Wyszkowa za nieudany początek sezonu, bo to właśnie od porażki z Camperem rozpoczął się sezon 2016/17 dla drużyny Olimpu. Nieudany był również początek rewanżu, gdyż w pierwszym secie zdecydowaną przewagę mieli przyjezdni. Wynik pierwszej partii nie wróżył niczego dobrego, lecz po zmianie stron obejrzeliśmy już inny zespół Olimpu.

Podopieczni Lucjana Łomacza od drugiej partii wyglądali zdecydowanie lepiej i przeważali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Dobra gra na początku setów pozwalała na spokojne prowadzenie gry w kolejnych akcjach. Ostrołęczanie zapisali na swoim koncie kolejne trzy sety w dobrym stylu, tym samym zaliczając udany rewanż.

Bilans siatkarzy UKS Olimp po siedmiu meczach ligowych to trzy zwycięstwa i cztery porażki. Kolejne ligowe spotkanie ostrołęczan odbędzie się 12 listopada o godz. 12.00 w sali Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce. Rywalem będzie Metro II Warszawa.

Olimp Ostrołęka – Camper Wyszków 3:1 (15:25, 25:21, 25:19, 25:20)

OLIMP: 5. M.Brzozowski, 6. J.Krawczyk, 7. D.Milewski, 9. P.Pyskło, 10. R.Malinowski, 11. M.Murawski, 12. M.Ziemiński, 13. K.Kowalski, 14. M.Zyra, 15. K.Balcerzak, 2. R.Boryszewski (libero), 8. M.Krejszeff (libero). Trener: L.Łomacz.

CAMPER: 1. D.Czajkowski, 4. D.Szydlik, 6. J.Nasiadka, 8. M.Matak, 9. K.Bedecki, 15. P. Fijałkowski, 18. A.Rzemek, 7. K.Kłos (libero), 17. O.Jackowski (libero). Trener: Z.Malinowski.