Pierwsze roszady kadrowe w ekipie Energi Omis Ostrołęka

Siatkówka 11 czerwca 2016 Komentarzy

Okienko transferowe w I lidze siatkówki trwa w najlepsze, a kluby dokonują już pewnych roszad na przyszły sezon. Energa Omis Ostrołęka czeka na decyzję co do ligowej przynależności, ale już pojawiła się pierwsza informacja dotycząca podstawowego zawodnika biało-czerwonych.

Jakub NowosielskiJakub Nowosielski opuszcza drużynę Energi Omis Ostrołęka i przenosi się do AGH Kraków, gdzie będzie miał okazję szlifować swoje umiejętności pod okiem trenera Andrzeja Kubackiego. Młody rozgrywający był podstawowym zawodnikiem ostrołęckiej drużyny, która w sezonie 2015/16 odniosła 5 zwycięstw przy 21 porażkach. Nie najgorsza postawa rozgrywającego biało-czerwonych spowodowała, iż przenosi się on do Krakowa, gdzie o miejsce podstawowego rozgrywającego ma rywalizować z Piotrem Adamskim.

To pierwszy zawodnik, który zdecydował się opuścić Energę Omis po nieudanym sezonie. Wszystko wskazuje na to, że to nie ostatnia roszada w składzie biało-czerwonych. Na transfery do klubu liczyć będziemy mogli z pewnością wtedy, kiedy jednoznacznie wyjaśni się przynależność ligowa Energi Omis. Przypomnijmy, że podopieczni Andrzeja Dudźca spadli do II ligi, ale za sprawą możliwych awansów GKS Katowice i Espadonu Szczecin do Plus Ligi oraz kłopotów finansowych innych drużyn mogą otrzymać propozycję gry na zapleczu Plus Ligi w przyszłym sezonie.

Jak przebiega okienko transferowe w I lidze i jakie będą kolejne roszady w ostrołęckim zespole? O tym w najbliższych dniach w dziale sportowym eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.