zdjecie 927
zdjecie 927

Podsumowujemy 2019 rok. Oto najpopularniejsze artykuły sportowe

Inne 31 grudnia 2019 1 Komentarz

Które artykuły serwisu sportowego eOstrołęki były najchętniej czytane w 2019 roku? Jakie tematy rozpaliły Was do czerwoności? I w którym z materiałów padły prorocze słowa? Zajrzyjcie do naszego zestawienia TOP 10, w którym podsumowujemy mijający rok.

Które artykuły serwisu sportowego eOstrołęki były najchętniej czytane w 2019 roku? Jakie tematy rozpaliły Was do czerwoności? I w którym z materiałów padły prorocze słowa? Zajrzyjcie do naszego zestawienia TOP 10, w którym podsumowujemy mijający rok.

10. "Zbudujmy jedną, solidną drużynę". Rozmawiamy z władzami MZKS Narew i APN Ostrołęka

O planach na przyszłość, także tą bardziej odległą, oraz sukcesach w ostatnim czasie rozmawiamy z władzami Narwi Ostrołęka i Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Ze strony prezesa Narwi Kamila Drężka padły prorocze słowa: "Wykorzystajmy to, zbudujmy jedną, solidną drużynę". Rok 2019 kończyliśmy więc informacją o porozumieniu środowiska piłkarskiego dla dobra ostrołęckiego futbolu.

9. Arkadiusz Gołaś patronem ulicy w Ostrołęce!

Dzięki inicjatywie wiceprzewodniczącego rady miasta Jakuba Frydryka, jedna z ostrołęckich ulic nosi już imię Arkadiusza Gołasia. Uchwała w tej sprawie została jednogłośnie przyjęta przez radnych.

8. Półmaraton Kurpiowski 2019 - poznaj zwycięzców! (zdjęcia)

Półmaraton Kurpiowski jak zawsze zgromadził czołówkę biegaczy z naszego regionu, ale w tym roku lepsi byli obcokrajowcy. Konkretnie - reprezentanci Kenii.

7. Bieg Tropem Wilczym w Ostrołęce. Zobacz ZDJĘCIA

Bieg Tropem Wilczym to inicjatywa, mająca na celu upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych. Połączenie sportu z historią spodobało się ostrołęczanom. Licznie wzięli udział w tym biegu.

6. Nie żyje Sławomir Różański

Ta śmierć wstrząsnęła lokalnym środowiskiem sportowym. W wieku zaledwie 44 lat zmarł Sławomir Różański, były piłkarz ostrołęckich klubów - Korony i Narwi.

5. Spotkanie władz miasta ze środowiskiem sportowym. Będzie nowy system podziału dotacji

Nowo wybrany prezydent Łukasz Kulik spotkał się z przedstawicielami środowisk sportowych, by omówić z nimi system podziału dotacji. A później... było jak zwykle - jedni bardziej zadowoleni, inni mniej.

4. IV Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Internatów Szkół Miasta Ostrołęki [ZDJĘCIA]

Celem tego turnieju była popularyzacja tenisa stołowego, jako dyscypliny sportowej dla każdego, promocja aktywnego stylu życia wśród młodzieży oraz integracja wychowanków internatów i bursy. Organizatorem była społeczność Internatu Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce. Jak widać, tenis stołowy zyskuje w mieście coraz większą popularność.

3. O klubie z powiatu ostrołęckiego usłyszała cała Polska. Przez tę dyskusję na Twitterze

Kto i ile płaci zawodnikom? Takie tematy zawsze są popularne - tym razem pomogły media społecznościowe, a konkretnie Twitter. To właśnie tam rozgorzała dyskusja, po której wiele osób usłyszało o KS CK Troszyn.

2. Niezapomniany mecz w Ostrołęce! Wspomina Mateusz Borek. "Na tym dachu było jak w kieleckiem" [WIDEO]

Znany komentator sportowy Mateusz Borek podzielił się anegdotą o meczu młodzieżówek Polska-Armenia w 2001 roku w Ostrołęce. Był to mecz, który zapamiętał na długo za sprawą... swojej wpadki.

1. Wiceprezydent Kleczkowski "wybuczany" przez kibiców. Dlaczego? (wideo)

Sportowy news numer jeden w 2019 roku dotyczy kibiców, którzy dość chłodno przyjęli wiceprezydenta miasta Macieja Kleczkowskiego podczas dekoracji po finale III ligi mazowieckiej. Był to najchętniej czytany artykuł serwisu sportowego w mijającym roku - kilkanaście tysięcy odsłon i blisko 70 komentarzy. Ta sprawa rozpaliła emocje!

Dziękujemy, że byliście z nami w 2019 roku. Zachęcamy do odwiedzania portalu w 2020 roku. A na dziś życzymy szampańskiej zabawy i wszelkiej pomyślności już od 1 stycznia!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
19:31, 31 grudnia 2019

Narwianin

Znowu Staszewski:))) beka. Dobrze że tylko w artykule Troszyna uffff. Bo byłby lanssssSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.