Rzekunianka wygrywa derby powiatu: Zobacz pięknego gola Kamila Gontarza [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka nożna 09 września 2013 Komentarzy

Derby powiatu ostrołęckiego dla Rzekunianki Rzekuń. Podopieczni Łukasza Załęskiego pokonali w niedzielne popołudnie Świt Baranowo 4:2 i znajdują się na pozycji lidera rozgrywek A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej mając na swoim koncie komplet punktów w trzech meczach.

Już do przerwy Rzekunianka prowadziła 2:0 po golach Łukasza Choroszewskiego i Łukasza Kowalewskiego. W drugiej połowie bramkę kontaktową dla Świtu strzelił Karol Antoszewski, lecz niedługo później gospodarze podwyższyli prowadzenie gdy po stałym fragmencie gry do siatki trafił Piotr Wysocki.

Czwartego gola dla graczy trenera Załęskiego strzelił Kamil Gontarz, który minął obrońcę i pięknym strzałem zaskoczył bramkarza gości. Gola obejrzeć możemy na fragmencie wideo. Gości z Baranowa stać było jeszcze na jedno trafienie - w sytuacji sam na sam z Danielem Woźniakiem nie pomylił się Piotr Piotrowski ale i tak trzy punkty zostały w Rzekuniu.

Rzekunianka Rzekuń - Świt Baranowo 4:2 (2:0)

W A-Klasie gra jeszcze jedna drużyna z powiatu ostrołęckiego. W trzeciej kolejce Bartnik Myszyniec pokonał Wkrę Andzin 1:0.