zdjecie 8733
zdjecie 8733

Siatkarki Nike Ostrołęka poznały rywalki w III lidze

Siatkówka 06 października 2017 0 Komentarzy

Tylko 9 zespołów wystąpi w III lidze mazowieckiej siatkarek w sezonie 2017/18. Wśród nich będzie ekipa OTPS Nike Ostrołęka, która - podobnie jak w poprzednich latach - składać się będzie głównie z wychowanek.

W poprzednim sezonie ekipa Nike Ostrołęka, grając głównie młodymi zawodniczkami, doszła do turnieju finałowego III ligi, w którym zajęła 2. miejsce, ustępując jedynie mocnej ekipie Płomienia Sosnowiec. To zaważyło na braku awansu do II ligi, ale strategia klubu nie uległa zmianie. Nike wciąż będzie zespołem typowo ostrołęckim.

- Zespół seniorek będzie oparty na wychowankach. To jest strategia naszego klubu i tak będzie też w tym roku. Główny trzon zespołu stanowić będą dziewczęta z zespołu kadetek Tomasza Pakieły wsparte przez doświadczone zawodniczki - Monikę Gromadzką, Asię Kurpiewską (Sobotkę), natomiast zespół uzupełnią zawodniczki z wieku juniorek, czyli Klaudia Waśkiewicz i Kamila Kolanowska - podkreśla prezes OTPS Nike Dariusz Piersa.

Rywalkami Nike w rozgrywkach III ligi będą: MUKS Volley PWSZ Płock, SPS Konstancin Jeziorna, Sparta Grodzisk Mazowiecki, Astoria Piaseczno, Olimp Mińsk Mazowiecki, AZS LSW Warszawa, Esperanto Warszawa i MOS Wola Warszawa. Pierwsze mecze zaplanowano już w dniach 16-22 października.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.