Siatkarskie zmagania WKU i WSzW w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Siatkówka 20 marca 2019 0 Komentarzy

Ostrołęka była gospodarzem tegorocznych wojewódzkich mistrzostw w piłce siatkowej Wojskowych Komend Uzupełnień oraz Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie.

Ostrołęka była gospodarzem tegorocznych wojewódzkich mistrzostw w piłce siatkowej Wojskowych Komend Uzupełnień oraz Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Warszawie.

Rozgrywki odbywały się w hali sportowej przy ulicy Partyzantów w Ostrołęce. Do zmagań przystąpiły cztery drużyny składające się z żołnierzy i pracowników WSzW i WKU z terenu województwa mazowieckiego – WSzW Warszawa, Moduł Warszawski, Moduł Południowy i Moduł Północny. Celem mistrzostw była realizacja współzawodnictwa sportowego na szczeblu WSzW w Warszawie oraz wyłonienie najlepszego zespołu zawodników, jako reprezentacji WSzW do udziału w mistrzostwa na szczeblu ogólnopolskim organizowanym Ministerstwo Obrony Narodowej.

Dwudniowe rozgrywki po zaciętej rywalizacji wygrała reprezentacja Modułu Warszawskiego. Miejsce II na podium zajął Moduł Północny a miejsce III WSzW Warszawa. Zawdy na miejscu czwartym ukończył Moduł Południowy.

Nagrody zwycięzcom i najlepszym zawodnikom wręczyli: ppłk Dariusz Zdrojewski – komendant WKU Ostrołęka, Krzysztof Parzychowski – wicestarosta ostrołęcki oraz Maciej Kleczkowski – wiceprezydent Ostrołęki. Fundatorem nagród był szef WSzW w Warszawie, komendant WKU Ostrołęka, samorząd miasta i powiatu.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.