Sport w Ostrołęce 2022. Te informacje były prawdziwym hitem

Inne 31 grudnia 2022 0 Komentarzy

2022 rok dobiega końca. W czasie podsumowań zaglądamy do działu sportowego i sprawdzamy, o czym najchętniej czytaliście w mijającym roku. Zdecydowanie największą furorę zrobiło wspomnienie człowieka, który dla ostrołęckiego sportu zrobił bardzo dużo.

Wiele sportowych wydarzeń za nami - w 2022 roku działo się naprawdę sporo. Widać to również

TOP 5 ARTYKUŁÓW SPORTOWYCH eOstrołęki w 2022 roku

5. Runmageddon Ostrołęka 2022. Ekstremalny bieg w deszczu

Runmageddon kolejny raz przyciągnął do Ostrołęki śmiałków z całej Polski. Ekstremalny bieg z przeszkodami był jeszcze bardziej ekstremalny, gdyż toczył się przy silnie padającym deszczu. Niektórzy potraktowali to po prostu jako dodatkową przeszkodę, inni... cieszyli się, że mogą pobiec w takich warunkach.

4. Półmaraton Kurpiowski 2022. Biegacze opanowali Ostrołękę

Półmaraton Kurpiowski 2022 przeszedł do historii. Biegacze pokonali trasę półmaratonu i Kurpiowskiej Dziesiątki biegnącą przez tereny Ostrołęki oraz gminy Rzekuń. Chętnie o tym czytaliście!

3. Najpierw medal MŚ, później ślub. Grzegorz Łomacz poślubił Aleksandrę

Mistrz i wicemistrz świata Grzegorz Łomacz zmienił stan cywilny! Pochodzący z Ostrołęki siatkarz w Juracie poślubił swoją wybrankę Aleksandrę. Dobre informacje podaje się z przyjemnością!

2. Tę sędzię piłkarską poznał cały świat. W sobotę poprowadzi mecz w Ostrołęce

Mecz IV ligi pomiędzy Narwią Ostrołęka, a Wilgą Garwolin, który odbył się na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce poprowadziła najsłynniejsza pani sędzia w Polsce, a może nawet i na świecie. Arbitrem głównym tego starcia była Karolina Bojar-Stefańska. Zapowiedź tego wydarzenia okazała się hitem sieci. Ciekawe, dlaczego...

1. Prezes przez duże P. Roman Wargulewski: barwna postać, która chciała rozsławić ostrołęcki futbol

Nie żyje Roman Wargulewski - ta smutna wiadomość zastała nas w 2022 roku. Wiadomość tak samo szokująca, co niespodziewana. Odszedł człowiek, który był jedną z najbarwniejszych postaci lokalnego biznesu. Przypomnieliśmy jego sylwetkę i nie mogło być inaczej: to właśnie ten artykuł z działu "sport" czytaliście najchętniej w 2022 roku.


 Dziękujemy, że byliście z nami w 2022 roku. Zapraszamy w 2023!  

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.