zdjecie 473

Sportowy weekend z wielkimi emocjami

Inne 11 listopada 2016 Komentarzy

W najbliższy weekend nie zabraknie sportowych emocji w Ostrołęce. Już dziś swoje mecze rozgrywają Tęcza Łyse i KS CK Troszyn, a sobota i niedziela to kolejne spotkania w wykonaniu piłkarzy Korony, siatkarzy Energi, siatkarek Nike czy piłkarek Jantaru. Nie będziemy mogli narzekać na nudę.

W najbliższy weekend nie zabraknie sportowych emocji w Ostrołęce. Już dziś swoje mecze rozgrywają Tęcza Łyse i KS CK Troszyn, a sobota i niedziela to kolejne spotkania w wykonaniu piłkarzy Korony, siatkarzy Energi, siatkarek Nike czy piłkarek Jantaru. Nie będziemy mogli narzekać na nudę.

Wyjątkowo na stadionie w Baranowie swoje spotkanie rozegra KS CK Troszyn. Podopieczni Łukasza Bałazego podejmą Koronę Szydłowo w ostatniej jesiennej kolejce ligi okręgowej. Przy Witosa w Ostrołęce zagra z kolei Tęcza Łyse, która zmierzy się z Dolcanem Ząbki w meczu IV ligi. Początek obu starć o godz. 13.00.

Kolejne emocje już w sobotę - 12 listopada. O godzinie 12.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa rundę jesienną w lidze okręgowej zakończy Korona Ostrołęka. Niebiesko-żółci mają już pewny tytuł mistrza jesieni, ale będą chcieli zakończyć rundę zwycięstwem. Rywalem podopiecznych Marcina Truszkowskiego będzie Orzyc Chorzele. Na tym samym boisku o godz. 16.30 dojdzie do meczu Jantaru Ostrołęka ze Stomilem Olsztyn w rozgrywkach II ligi kobiet. Zawodniczki prowadzone przez Pawła Zyśka będą chciały podtrzymać dobrą passę i odnieść kolejne zwycięstwo. Piłkarska sobota zapowiada się ciekawie...

... podobnie jak ta siatkarska. Bowiem już o godzinie 18.00 mamy do wyboru dwa ciekawe wydarzenia. W sali ZSZ nr 1 przy ul. 11 listopada 20 kolejne ligowe starcie zagrają niepokonane siatkarki Nike Ostrołęka. Ostrołęczanki będą faworytkami w starciu ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Zespół z Ostrołęki pokonał Spartę na wyjeździe 3:1 i liczymy, że rewanż będzie równie udany. Równolegle w hali im. Arkadiusza Gołasia toczył się będzie bój na szczycie II ligi mężczyzn - Energa zagra z BAS Białystok.

"Zadzieje się" również w siatkówce młodzieżowej. W niedzielę 13 listopada o godz. 15.30 kadetki OTPS Nike Ostrołęka zmierzą się z GLKS Nadarzyn w rozgrywkach I ligi mazowieckiej (mecz w ZSZ nr 1), z kolei dzień wcześniej - 12 listopada - o godz. 12.00 Olimp Ostrołęka zmierzy się z Metrem II Warszawa, również w I lidze wojewódzkiej (mecz w Gimnazjum nr 1).

Po emocjach związanych z grami zespołowymi, czas na spacer. Klub Kolarski 24h zaprasza do udziału w corocznym spacerze leśnym, tym razem w Dąbrówce. Miejscem zbiórki będzie parking leśny przy drodze Nasiadki - Dąbrówka (jadąc od Lelisa po prawej stronie). Zaproszeni są wszyscy, którzy lubią ruch na świeżym powietrzu, można maszerować z kijkami nordic walking. Zbiórka 13 listopada o godz. 11.00.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.