V liga. Narew na zwycięskiej ścieżce. Trzecia wygrana z rzędu

Piłka nożna 26 maja 2024 7 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka pod wodzą trenera Łukasza Bałazego prezentują się naprawdę dobrze. Dziś wygrali 1:0 z Huraganem Wołomin. Było to trzecie zwycięstwo z rzędu niebiesko-czerwonych.

Bramkę dla Narwi w 39. minucie zdobył Dominik Borowiecki, wykorzystując przytomne zagranie Przemysława Olesińskiego.

W drugiej połowie doszło do nietypowej sytuacji. Strzał Świderskiego z rzutu wolnego był tak silny, że... zerwał siatkę z bramki po uderzeniu w poprzeczkę. Potrzebna była drabina, by zawiesić siatkę, a sędzia później doliczył kilkanaście minut do czasu podstawowego.

Nie zmieniło to jednak zwycięzcy - Narew wygrała 1:0, a mogła wyżej. Warto też dodać, że trener Bałazy wpuścił na boisko 15-letniego Mateusza Romana.

Huragan Wołomin - Narew Ostrołęka 0:1 (0:1)

• Narew Ostrołęka: Modzelewski – Olszewski (64. Ziemak), Bajor, Bandorowicz, Gałazka – Ciężar, Vilela, Świderski – Borowiecki (80. Klec), Olesiński (89. Roman), Bąk (64. Banach).