Victoria Ostrołęka na Grand Prix Białegostoku

Sporty walki 08 czerwca 2017 0 Komentarzy

Międzynarodowy Turniej Bokserski "Grand Prix Białegostoku" to zawody, w których okazję do sprawdzenia formy mieli zawodnicy i zawodniczka Victorii Ostrołęka. Do stolicy Podlasia przyjechało 120 zawodników z około 20 klubów z całej Polski. Sprawdź jak poszło naszym pięściarzom.

Damian Krukowski stoczył zaciętą walkę w kategorii senior do 81 kg. Jego przeciwnikiem był Kamil Januszkiewicz z Hetmana Białystok. Do trzeciej rundy walka toczyła się zgodnie z planem, jednak wtedy Krukowski został uderzony głową, w wyniku czego nastąpiło rozcięcie łuku brwiowego ostrołęczanina. Lekarz nie dopuścił pięściarza Victorii do dalszej walki.

W kategorii wagowej do 81 kg juniorek walczyła Oliwia Waszkiewicz. Piąta zawodniczka w Europie w kategorii kadetek zmierzyła się z miejscową Karoliną Sokół, po trzech rundach sędziowie orzekli wygraną białostocczanki. Na pocieszenie, do Oliwii Waszkiewicz trafił tytuł najlepszej zawodniczki turnieju. Boksował także Jakub Waszkiewicz, tym razem w wyższej kategorii wagowej - 64 kg. Ostrołęczanin pewnie wygrał na punkty z Bartoszem Burzyńskim z OSiR Suwałki.

- Cały wyjazd uważamy za udany, zdobyte doświadczenie, sportowa rywalizacja i miła atmosfera podczas turnieju z pewnością wpłyną pozytywnie i zaowocują kolejnymi sukcesami w przyszłości - podkreślają trenerzy Victorii Ostrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.