Volley ograł Jaguara bez straty seta [ZDJĘCIA]

Siatkówka 12 grudnia 2016 Komentarzy

SPS Volley Ostrołęka pokonał Jaguar Wolanów 3:0 w spotkaniu III ligi mazowieckiej. Ostrołęczanie odnieśli tym samym trzecie zwycięstwo w siódmym ligowym spotkaniu i trzeba przyznać, że zrobili to w dobrym stylu.

Jaguar przyjechał do Ostrołęki z chęcią rewanżu za ubiegłotygodniową porażkę z Volleyem przed własną publicznością. Już pierwszy set pokazał jednak, że gościom o punkty w Ostrołęce będzie bardzo trudno. Gospodarze zagrali dobrą siatkówkę i wygrali do 20. Sporo emocji było w secie drugim - przyjezdni wyszli na prowadzenie i jeszcze w końcówce seta przeważali różnicą dwóch punktów. Volley zagrał jednak niezwykle ambitnie, wyrównał wynik i przeważył szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Trzeci set okazał się ostatnim - Volley wygrywa 25:22, cały mecz 3:0 i inkasuje pewne trzy punkty na własnym terenie.

W dotychczasowych siedmiu spotkaniach Volley zdobył osiem punktów, bilans setów to 13:15, co daje obecnie siódme miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie Volleya Ostrołęka już 16 grudnia w Grodzisku Mazowieckim z tamtejszą Spartą.

SPS Volley Ostrołęka - Jaguar Wolanów 3:0 (25:20, 28:26, 25:22)