Sportowy weekend z pływaniem i siatkówką

Inne 09 grudnia 2016 Komentarzy

W najbliższy weekend odpoczniemy od natłoku wydarzeń sportowych. Zaplanowano jedynie trzy wydarzenia, w tym dwa związane z pływaniem w parku wodnym Aquarium, a także mecz III ligi siatkarzy z udziałem SPS Volley Ostrołęka.Sportowy weekend rozpoczynamy w sobotę od godziny 8.45 - od tego momentu park wodny Aquarium będzie tętnił życiem, a to za sprawą II Wyścigów Mikołajkowych "Płyń po uścisk i prezent Mikołaja". Do rywalizacji przystąpią dzieciaki z ostrołęckich szkół podstawowych. Na liście startowej znalazło się 320 dzieci z Ostrołęki i okolic. Zapowiadają się więc spore emocje. Tego samego dnia od godz. 13.00 trwać będzie II Ogólnopolski Mikołajkowy Puchar Sprintu w Pływaniu z Olimpijskimi Gwiazdami Sportu. W zmaganiach weźmie udział blisko 400 zawodniczek i zawodników z 27 klubów, a przyglądać im się będą olimpijczycy z Rio de Janeiro - Kacper Majchrzak, Marcin Stolarski i Anna Dowgiert. Patronem medialnym tego wydarzenia jest serwis eOstroleka.pl. Zachęcamy do gorącego dopingu dla dzieciaków startujących w zawodach.

W sobotę obejrzymy także spotkanie trzecioligowych siatkarzy SPS Volley Ostrołęka. W hali przy ul. Partyzantów ostrołęczanie zagrają rewanżowe spotkanie z Jaguarem Wolanów, z którym na wyjeździe w tym sezonie wygrali 3:1. Przed własną publicznością SPS Volley pokonał już w tym sezonie Virtus Wiskitki, więc mamy nadzieję, że uda się odnieść kolejne zwycięstwo. Początek meczu o godzinie 18.00, wstęp bezpłatny.

Dziś miała też się odbyć 3. kolejka Nocnej Ligi Futsalu. Spotkania zostały jednak odwołane nie z winy organizatora. Do zmagań w NLF powrócimy za tydzień.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.