zdjecie 7405
zdjecie 7405

Wiosna w IV lidze, okręgówce, A Klasie i B Klasie (ramowy terminarz)

Piłka nożna 22 grudnia 2016 0 Komentarzy

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ogłosił ramowy terminarz gier w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2016/17. Zobacz kiedy na boiska powrócą gracze m.in. w IV lidze, lidze okręgowej, A Klasie i B Klasie.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ogłosił ramowy terminarz gier w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2016/17. Zobacz kiedy na boiska powrócą gracze m.in. w IV lidze, lidze okręgowej, A Klasie i B Klasie.

Jeżeli tylko pogoda na to pozwoli, to piłkarze czwartoligowi z Tęczą Łyse na czele, powrócą do gry już w pierwszy weekend marca, czyli 4-5 dnia miesiąca. Do rozegrania będzie aż dziewiętnaście wiosennych kolejek, więc rozgrywki zakończą się w weekend 17-18 czerwca, a już tydzień później zaplanowano pierwsze mecze barażowe. W pierwszym meczu wiosennym Tęcza Łyse pojedzie do Przasnysza na mecz z MKS, a już tydzień później (11-12.03) zmierzy się u siebie z Bugiem Wyszków.

Dwa tygodnie później rozgrywki ligowe wznowią piłkarze w okręgówkach. Tu spoglądamy szczególnie na ligę okręgową ciechanowsko-ostrołęcką, gdzie pozycji lidera bronić będzie Korona Ostrołęka. Walka o mistrzostwo okręgówki wraca po przerwie w dniach 18-19 marca. Korona w pierwszym meczu zagra u siebie z Wkrą Bieżuń, a zespół z powiatu ostrołęckiego - KS CK Troszyn - także u siebie podejmie GKS Strzegowo. Koniec rozgrywek przewidziano na 17-18 czerwca.

A Klasa ciechanowsko-ostrołęcka wraca do gry w tym samym terminie co okręgówka (18-19.03), lecz kończy tydzień wcześniej (10-11.06), gdyż do rozegrania pozostaje 13 kolejek. Oczywiście w A Klasie emocjonować się będziemy drużynami z powiatu ostrołęckiego: Kurpikiem Kadzidło, Rzekunianką Rzekuń i Świtem Baranowo. Start B Klasy ostrołęckiej również zaplanowano na 18-19.03, choć tu mogą jeszcze nastąpić zmiany w terminarzu, gdyż w takim przypadku sezon mógłby skończyć się już 20-21 maja.

Wieści z obozów drużyn piłkarskich z regionu znajdziesz już niedługo w naszym serwisie. Zachęcamy do odwiedzania nas tu oraz na Facebooku. Tymczasem ramowy terminarz rozgrywek wiosennych znajdziesz w załączniku.   (0 B)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.