zdjecie 473

Wolne miejsca na "Marsz o poranku" w formule nordic walking [AKTUALIZACJA]

Inne 10 maja 2016 Komentarzy

Imprezą towarzyszącą zbliżającemu się Półmaratonowi Kurpiowskiemu będzie rywalizacja w formule nordic walking "Marsz o Poranku". Do rywalizacji zgłosiły się już 32 osoby, pozostaje więc jeszcze 28 wolnych miejsc. Organizatorzy zachęcają do udziału, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Imprezą towarzyszącą zbliżającemu się Półmaratonowi Kurpiowskiemu będzie rywalizacja w formule nordic walking "Marsz o Poranku". Do rywalizacji zgłosiły się już 32 osoby, pozostaje więc jeszcze 28 wolnych miejsc. Organizatorzy zachęcają do udziału, na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy marszu rywalizować będą o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego. Sam przewodniczący również zgłosił się do rywalizacji i 22 maja stanie na starcie marszu, podobnie jak m.in. jego syn - były piłkarz Marcin Grabowski, wielokrotna mistrzyni Polski weteranów w lekkiej atletyce Ewa Bartosik czy kolarze KK 24h na czele z prezesem Markiem Karczewskim. Ponadto, przewodniczący Rady Seniorów w Ostrołęce Wiesław Kędzierski ufundował nagrody rzeczowe dla najstarszej uczestniczki i najstarszego uczestnika marszu. Koszt udziału w marszu to 10 zł (przy wpłacie do 16 maja) i 20 zł (przy wpłacie od 17 do 22 maja).

Marsz odbędzie się na dystansie 3,5 kilometra. Trasa rozpocznie się na bieżni stadionu przy ul. Witosa, następnie biegnie przez chodnik ul. Witosa, chodnik ul. Traugutta, ul. Kijaka – brama „B”, aleje Ogródków Działkowych, wyjście z działek od boiska ze sztuczną nawierzchnią, droga wewnętrzna przy Hotelu Fortis i wyjście do mety przy ul. Witosa.

Program zawodów:

08:00 - otwarcie biura zawodów przy płycie głównej stadionu.
08:00 – 9:00 zapisy i weryfikacja osób zgłoszonych. Wydawanie numerów startowych.
9:00 – 9:20 przygotowanie do startu i rozgrzewka.
9:30 - start marszu.
ok. 14:00 – nagradzanie zwycięzców i losowanie nagród rzeczowych. Dekoracja odbędzie się wspólnie z nagradzaniem zwycięzców XXII Półmaratonu Kurpiowskiego na płycie głównej boiska stadionu miejskiego w Ostrołęce ul. Witosa 1.

Zapisy - drogą elektroniczną.

Uwaga! Jeszcze tylko dziś do godziny 23.59 obowiązują niższe opłaty startowe za zgłoszenie do Półmaratonu Kurpiowskiego. Pakiet startowy na bieg na dystansie 21,097 km kosztuje 35 zł (dla ubiegłorocznych uczestników półmaratonu) i 50 zł (dla pozostałych). Od 11 maja do dnia zawodów obowiązywał będzie nowy cennik - 56 zł (dla ubiegłorocznych uczestników półmaratonu) i 80 zł (dla pozostałych). Rejestracja elektroniczna na półmaraton prowadzona będzie do 17 maja, od tego momentu rejestracja będzie możliwa tylko w biurze zawodów w dniu rozegrania biegu.

Organizatorami Półmaratonu Kurpiowskiego są: Miasto Ostrołęka i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Patronat medialny sprawuje serwis eOstroleka.pl.

AKTUALIZACJA: Przedłużono okres niższych opłat do 15 maja. Zapraszamy do dokonywania wpłat jeszcze do niedzieli, do godz. 23:59

35zł - (dla uczestników Półmaratonu z 2015 roku)
50zł - dla pozostałych osób

Wpłaty można dokonywać na konto:

PKO BP O/Ostrołęka, Nr konta 62 1020 3802 0000 1002 0164

8393 z dopiskiem „Półmaraton 2016"oraz imię i nazwisko zawodnika.

Można również wpłacać gotówką do kasy firmy w dni robocze od 7:00 do 15:00 przy ul. Psarskiego 17 (budynek żłobka).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.