zdjecie 2298
zdjecie 2298

XIII Ogólnopolski Turniej Ringo „Kurpiowski Jantar”

Inne 03 czerwca 2019 0 Komentarzy

XIII Ogólnopolski Turniej Ringo „Kurpiowski Jantar” zgromadził ponad 160 zawodników z 10 szkół i klubów sportowych powiatu ostrołęckiego a także drużyny z Polski: MUKS Jedlicze Podkarpacie, KS Olimpia „Miłki”, UKS Goszczyn, Warszawskie Towarzystwo Ringo, UKS Mogielnica.

XIII Ogólnopolski Turniej Ringo „Kurpiowski Jantar” zgromadził ponad 160 zawodników z 10 szkół i klubów sportowych powiatu ostrołęckiego a także drużyny z Polski: MUKS Jedlicze Podkarpacie, KS Olimpia „Miłki”, UKS Goszczyn, Warszawskie Towarzystwo Ringo, UKS Mogielnica.

 
Pogoda od trzynastu lat sprzyja rywalizacji ringowców. Był to już przedostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata i Mistrzostwami Polski w ringo, które odbędą się w sierpniu w Niepołomicach koło Krakowa.
 
Zawody wsparli m.in: Województwo Mazowieckie, Starosta Ostrołęcki oraz LZS Lelis.
 
Wyniki finałowe:
Kategoria: ŻAK
Stanisław Godlewski- Warszawskie TR
Bartosz Wewiórski- MUKS Jedlicze Podkarpacie
Jakub Komorowski – UKS Goszczyn
Miłosz Niechoda- LUKS „Tygrys” Łęg Starościński
Adam Fatek- UKS Goszczyn
Filip Parzych – ULKS „Osak” Lelis
Kategoria: ŻACZKA
Barbara Jenczyk- KS Olimpia „Miłki”
Maja Gawot- UKS Goszczyn
Aleksandra Sęk- ULKS „Osak” Lelis
Iga Osińska- UKS Goszczyn
Julita Wieremiejczyk- ULKS „Osak” Lelis
Wiktoria Pac- ULKS „Osak” Lelis
Kategoria: MŁODZIK
Matteo Kruczek- MUKS Jedlicze Podkarpacie
Adrian Wojnar - MUKS Jedlicze Podkarpacie
Jakub Jarosz- UKS Goszczyn
Wiktor Pawelczyk- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Kamil Kaczyński- ULKS Obierwia
Paweł Szymczyk - LUKS „Tygrys” Łęg Starościński
 
Kategoria: MŁODZICZKA
Anna Szporko  - KS Olimpia „Miłki”
Oliwia Sidorkiewicz- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Amelia Lenda - Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Kornelia Gromek- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Maja Zawadzka - UKS Goszczyn
Aleksandra Surgiewicz- LUKS „Tygrys” Łęg Starościński
 
Kategoria: KADET
Przemysław Duszak -  Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Michał Janocha - MUKS Jedlicze Podkarpacie
Fabian Parzych- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Dawid Grzelak - KS Olimpia „Miłki”
Szymon Antoszewski – ULKS Olcha Olszewka
Jakub Sakowski - ULKS „Osak” Lelis
 
Kategoria: KADETKA
Kinga Pędzich- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Aleksandra Jenczyk- KS Olimpia „Miłki”
Aleksandra Wewiórska - MUKS Jedlicze Podkarpacie
Martyna Rydzewska - KS Olimpia „Miłki”
Amelia Sendek- UKS Goszczyn
Kategoria: Otwarta Kobiet
Izabela Pędzich- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Roksana Prusaczyk- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Karolina Siernicka- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Monika Wangryn- UKS Mogielnica
Alicja Godlewska – Warszawskie Towarzystwo Ringo
 
Kategoria: Otwarta Mężczyzn
Paweł Wangryn - UKS Mogielnica
Konrad Surgiewicz- Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
Kacper Brzeski.
 
Kategoria: Trójki mieszane do lat 10
Jenczyk Barbara/ Bartosz Wewiórski/ Stanisław Godlewski
Maja Gawot/ Jakub Komorowski/ Iga Osińska
Julia Parzych/ Filip Parzych/ Iga Gerwatowska
 
Kategoria: Dwójki szkolne dziewcząt do lat 13
Amelia Lenda/ Anna Szporko
Wiktoria Matelska/ Julia Grzegorzewska
Kornelia Gromek/ Oliwia Sidorkiewicz
 
Kategoria: Dwójki szkolne chłopców do lat 13
Mateusz Prusaczyk/ Wiktor Pawelczyk
Adrian Wojnar/ Matteo Kruczek
Kacper Nalewajk/ Mikołaj Brzeski
 
Kategoria: Dwójki szkolne dziewcząt do lat 16
Martyna Rydzewska/ Aleksandra Jenczyk
Aleksandra Wewiórska/ Amelia Sendek
Kinga Pedzich/ Oliwia Głowacka
 
Kategoria: Dwójki szkolne chłopców do lat 16
Kamiński Sebastian/ Przemysław Duszak
Michał Janocha/ Dawid Grzelak
Kacper Babiel/ Cezary Kowalczyk
 
 
Turniej towarzyszący- dzieci młodsze
Małgorzata Łępicka
Konrad Wołosz
Daria Kaczyńska
Marcin Kaczyński
 
Turniej towarzyszący- single dziewcząt
Weronika Kraska
Izabela Łępicka
Natalia Zawojek
Kamila Zatryb
 
Turniej towarzyszący- single chłopców
Patryk Gutowski
Igor Niedźwiedzki
Marek Chodakowski
Emanuel Łępicki  
Konrad Siwek
 
Turniej towarzyszący- mixty
Weronika Kraska/ Emanuel Łępicki  
Patryk Gutowski/ Izabela Łępicka
Kamila Zatryb/ Igor Niedźwiedzki
 
 
Najlepszym zawodnikiem został Przemysław Duszak a najlepszą zawodniczką została Anna Szporko.
 
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.