4 złote, srebrny i brązowy medal Pływaków UŚKS w Ogólnopolskich Zawodach

Pływanie 20 marca 2012 Komentarzy

Kolejne sukcesy odnieśli podopieczni Włodzimierza Janczewskiego podczas drugiej edycji ogólnopolskich zawodów ,,Od Młodzika do Olimpijczyka” tym razem na 50-cio metrowym basenie Warszawianki, startowało około 700 dzieci z roczników 1998-2003.

fot. archiwumW roczniku 1998 tegoroczna trzykrotna Mistrzyni Polski Angelika Wikieł zdobyła dwa złote medale na 100m. stylem klasycznym i 200 m. stylem zmiennym. W roczniku 2000 Żaklina Wikieł złoty medal na 100m. stylem klasycznym i brązowy na 50m. stylem motylkowym. W roczniku 2003 Marysia Murawska złoty medal na 50m. stylem grzbietowym i srebrny na 50m. stylem motylkowym.

Chłopcy tym razem poza podium ale Karol Bojarski, Maciek Kwiatkowski i Rafał Majkowski ze startu są zadowoleniu wracając z nowymi rekordami życiowymi. Jak podkreśla Włodzimierz Janczewski takie starty są niezbędne aby kolejne młode roczniki mogły prawidłowo rozwijać swój talent, dla Marysi i Rafała był to  pierwszy start w życiu na długim basenie(50 metrów) co było dla nich dużym przeżyciem.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.