zdjecie 4562

III liga: Bez niespodzianki w meczu Volleya z MKS MDK [ZDJĘCIA]

Siatkówka 26 listopada 2016 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka nie sprawili niespodzianki w meczu z wyżej notowaną ekipą MKS MDK Warszawa. Gospodarze po dwóch słabych setach zdołali napsuć krwi rywalom, lecz nie wystarczyło to do zdobycia choćby jednego punktu.

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka nie sprawili niespodzianki w meczu z wyżej notowaną ekipą MKS MDK Warszawa. Gospodarze po dwóch słabych setach zdołali napsuć krwi rywalom, lecz nie wystarczyło to do zdobycia choćby jednego punktu.

Goście przystąpili do meczu z wysokiego "c", rozpoczynając od serii mocnych zagrywek, które przełamywały ręce zawodnikom w czarnych strojach. Volley nie miał pomysłu na przeciwstawienie się warunkom gry, jakie narzuciła ekipa MKS MDK. Taka sytuacja miała miejsce przez dwa sety, w których MDK wygrywał do 14 i 16. Zwrot akcji nastąpił jednak w secie trzecim. Od tego momentu gra stała się wyrównana.

Trzecią odsłonę - ku uciesze publiczności - na swoim koncie zapisali siatkarze Volleya. Udana partia dodała pewności siebie ostrołęczanom i w czwartej odsłonie byli oni również blisko przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie jednak minimalne zwycięstwo zanotowali warszawianie, którzy wygrali też całe spotkanie 3:1. Volley w ten mecz wszedł zdecydowanie za późno, gdyby od początku gra toczyła się tak jak w trzecim i czwartym secie - byłaby szansa na zwycięstwo.

Siatkarze z Ostrołęki w dotychczasowych meczach w III lidze zdobyli dwa punkty, odnosząc jedno zwycięstwo i ponosząc trzy porażki. Kolejne spotkania Volleya już 4 grudnia na wyjeździe - z Olimpem Skaryszew i Jaguarem Wolanów.

SPS Volley Ostrołęka - MKS MDK Warszawa 1:3 (14:25, 16:25, 25:22, 23:25)

VOLLEY: 3. A. Urbanowski, 4. M. Zalewski, 5. P. Pędzich, 6. P. Kawiecki, 7. D. Kwiatkowski, 10. Ł. Kadłubowski, 11. M. Osiecki, 12. B. Małkowski, 13. M. Łuba, 15. M. Jaskólski, 19. P. Murzyn (libero). Trener: M. Zalewski.

MKS MDK: 1. M. Zawadka, 3. J. Powałka, 5. F. Balasz, 6. K. Kulbacki, 7. M. Rzesoś, 9. K. Gruchot, 10. M. Walasek, 11. K. Borkowski, 14. J. Abramowicz, 15. N. Skibiński, 2. B. Tomczak (libero), 13. B. Bogucki (libero). Trener: M. Balasz.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.